Опалення і гаряча вода в Кременчуці в черговий раз подорожчають. Тепер вже за згоди міської влади, а не Нацкомісії з регулювання ринку енергетики та компослуг.

КП «Теплоенерго» передало в мерію Кременчука попередні розрахунки нових тарифів на опалення та гарячу воду. Про це розповів журналістам мер Віталій Малецький. За його словами, тарифи для населення зростуть приблизно на 10%, для  бюджетних організацій –  на 20%. При цьому мер наглосив, що комунальне підприємство «Теплоенерго» повинно бути рентабельним, щоб мати кошти на обслуговування й утримання мереж. Отже, цю рентабельність і забезпечать споживачі.

Варто зазначити, що рік тому божевільне подорожчання опалення та гарячої води в Кременчуці відбулося завдяки Нацкомісії з регулювання ринку енергетики та компослуг, яке затвердило нові тарифи. Тепер же, згідно зі змінами законодавства, повноваження для встановлення комунальних тарифів надано органам місцевого самоврядування. Отримавши ці повноваження, міська влада на диво не виявляє таку ж принциповість у захисті інтересів пересічних споживачів, яку демонструвала рік тому, ухвалюючи популістські звернення й заборону щодо підвищення тарифів НКРЕКП.

Єдине, що обіцяє сьогодні кременчуцький мер – нові тарифи перед затвердженням винесуть на громадське обговорення. Хоча зрозуміло, що це нічого не змінить.

Нагадаємо, що на сьогодні «Теплоенерго» обслуговує мешканців усієї правобережної частини міста, а також Перший та Третій Занасип. Решта кременчужан отримують опалення та гарячу воду від Кременчуцької ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго». І наразі тарифи  «Полтаваобленерго» нижче, ніж варітсть послуг КП «Теплоенерго». Втім, у мерії цю ситуацію невдовзі виправлять.

Нещодавно керівник КП «Теплоенерго» Дмитро Питулько заявив, що тарифи на тепло і гарячу воду будуть єдиними для всіх кременчужан, бо йдеться про створення єдиної абонентської служби, якою керуватиме «Теплоенерго».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.