«Опозиційний блок» формує ланки у Кременчуці

102_8662

24 липня у Кременчуці відбулися другі збори територіальної політичної партії «Опозиційний блок». Обрали політраду і роздали завдання.На початку зустрічі перед присутніми виступив голова обласної організації партії Олег Сазонов (депутат Кременчуцької міської ради, очолює депутатську фракцію «Кременчук»).

– Кременчуку потрібен мир, стабільне життя і працюючі підприємства. З кожним днем все більше українців опиняються за межею бідності, – зазначив Олег Сазонов у своєму виступі. – «Опозиційний блок» виступає за розвиток відносин з Європою, але вважає, що Україна має стати рівноцінним партнером, а не прохачем. Потрібно піднімати економіку, підвищувати зарплати і пенсії, а безвізовий режим з ЄС може отримати тільки економічно сильна Україна.

За словами Олега Сазонова, зараз керівництво територіальної організації «Опозиційного блоку» активно готується до виборів у місцеві ради, що оголошені на 25 жовтня, і проводить огляд прихильників партії, з яких потім можна сформувати авторитетні, професійно підібрані команди.

Нагадаємо, міська організація «Опозиційний блок» у Кременчуці офіційно зареєстрована 23 червня 2015 р., її очолив Микола Порицький (директор приватної телекомпанії «Візит»). Він увійшов до політради організації разом зі ще вісьмома однопартійцями: Геннадієм Іваняном, Ігорем Семеняченком, Русланом Федорченком, Олександром Березянським, Костянтином Брижахою, Сергієм Горбатюком, Ларисою Сквирою та Іриною Семеновою.

Першим заступником голови було обрано Геннадія Іваняна, заступником – Ігоря Семеняченка.

– До виборів у Кременчуці буде створено 30 первинних організацій за територіальним принципом. На кожну первинну організацію буде покладена відповідальність за 2 округи, – розповів присутнім новообраний заступник голови Кременчуцької організації «Опозиційний блок» Ігор Семеняченко.

Із кандидатурою на пост міського голови «Опозиційний блок» ще не визначився.

– Питання стосовно мера не стоїть на даний момент взагалі, – уточнив Микола Порицький. – Створюється фактично нова структура «Опозиційного блоку» в Кременчуці. В подальшому, можливо, і буде розглядатись питання висунення мера від нашого блоку. Або ж буде підтримка одного з кандидатів, які пропонуватимуть себе.

Також Микола Порицький оцінив роботу нинішньої міськради Кременчука не на всі 100%: «Є помилки, які допустили нинішні депутати й які потребують виправлення. Якщо уточнити, то це стосується середнього і малого бізнесу». У виконавчих органах, на його думку, дехто просто прикривається ім’ям Олега Бабаєва: «Він (Олег Бабаєв) дуже багато для міста зробив, але це в першу чергу його особиста заслуга, а не команди, яка з ним працювала».

Загалом станом на 24 липня в 26 районах Полтавщини створені територіальні організації «Опозиційного блоку». На черзі – створення ще 4 парторганізацій, а ось чи буде хоч в одному місті кандидат у мери від «Опозиційного блоку», партійці визначаться після того, як матимуть змогу ознайомитись із новим законом про вибори.

На сьогодні у Кременчуці в лавах партії «Опозиційний блок» офіційно перебуває 121 особа. На зібрання прийшли понад 100 кременчужан. У новій міськраді політсила розраховує здобути всі 60 депутатських місць, – заявив Микола Порицький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто