Освітянам і медикам не доплачують

1436964823_4

Начальник міського управління охорони здоров’я М. Середа повідомив, що 14,4 млн грн не доплатили медикам в якості індексації зарплати, ще 8,5 млн грн галузь недоотримала на оплату енергоносіїв. Освітянам не вистачає на виплату індексації по зарплаті близько 11 млн грн.Як відомо, з початку цього року обидві галузі фінансуються за рахунок державної субвенції (з міського бюджету фінансуються лише дитячі садочки), але фінансисти Мінфіну виплату індексації чомусь не врахували у показниках бюджету. Тому і виник такий дефіцит.
– Ці виплати за півроку з’їли всі кошти, і тепер бюджетники вимушені вдатися до непопулярних кроків – скорочення виплат, стимулюючих надбавок тощо, – намагається пояснити ситуацію перший віце-мер В. Калашник. – Кілька тижнів ми вимагаємо від міністерств додати коштів, бо за рахунок міського бюджету ми не витягнемо галузі. З Міністерством охорони здоров’я, слава Богу, з’явився діалог. Вони вже підраховують цифри, які необхідні по всій Україні, бо проблема ця – не лише у Кременчуці. З Міністерством освіти ще немає діалогу. Хоча б наступного місяця ми чекаємо на реакцію звідти.
На думку віце-мера з питань фінансів Т. Неіленко, дефіцит в обох галузях місто навряд чи зможе покрити, зважаючи на потребу в УЖКГ та соціальному захисті. Вона вимагає від керівництва обох управлінь вжити більш жорсткі заходи економії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто