Отамани готові до бою

384630773

“Українські отамани” та “Мексиканські воїни” пройшли офіційну церемонію зважування перед боєм у 5-му сезоні Всесвітньої серії боксу. Усі боксери вклалися в відведену вагу і готуються до бою. У першому бою сезону честь отаманів захищатимуть троє українці та два узбека: Хасанбой Дусматов (49 кг), Микола Буценко (56 кг), Володимир Матвійчук (64 кг), Хоршид Норматов (75 кг), Денис Пояцика (91 кг).

Відомо, що цьогорічний склад наших бійців буде кардинально відрізнятись від торішнього, причина – анексовані Росією території.

– Ми втратили три області, можна сказати. Області, які давали нам завжди бокс – Крим, Донецьк, Луганськ. Це велика втрата для українського боксу, – наголосив головний тренер команди, депутат Кремечуцької міської ради фракції “Рідне місто” Михайло Мельник.

Сьогодні, 16 січня у Києві “отамани” проведуть перший бій. Пряму відеотрансляцію дивіться на ТСН Проспорт та каналі 2+2 о 21:30.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто