Пам’ять полеглих у Другій Світовій війні кременчужани вшанували біля меморіалу «Вічно живим»

9 травня в Кременчуці розпочалося з акції «Безсмертний полк», близько 100 учасників якої з портретами своїх рідних, котрі воювали на фронтах Другої Світової війни, пішою ходою пройшли від скверу «Сосновий» до меморіалу «Вічно живим». О 9.00. на площі біля Вічного вогню розпочався загальноміський мітинг. Керівники міста, депутати, учасники АТО, представники громадських організацій, політичних партій, пересічні кременчужани вшанували пам’ять полеглих і віддали шану живим героям Другої Світової війни.

 

 

 

 

 Сотні кременчужан прийшли 9 травня до меморіалу “Вічно живим”

У своєму виступі міський голова Віталій Малецький зазначив, що сьогоднішнє покоління українців зробить все можливе,  щоб завершити війну на сході України і знову об’єднати Україну. Керівник міста щиро подякував всім  ветеранам, учасникам війни, працівникам тилу, які наближали День Перемоги в Другій Світовій війні. Мер подякував і всім кремечнужанам, які у післявоєнні роки  з руїн піднімали країну, відбудували Кременчук. Він побажав  всім щастя, добра, а Україні – миру.

Зі щирими словами вітання звернувся до кременчужан і своїх бойових побратимів  ветеран Другої Світової війни Григорій Лещенко.

Від імені нинішніх захисників Вітчизни учасників мітингу та ветеранів привітав начальник Кременчуцького гарнізону, командир 107 реактивного артилерійського полку, полковник Олександр Келембет. А юні кременчужани, вручили солдатам Перемоги  «фронтові» трикутні листи з найкращими побажаннями та квіти.

 

 

 

Першими  квіти до «Вічного вогню» поклали ветерани,  серед яких учасники бойових дій ІІ Світової війни, партизани і колишні в’язні фашистських концтаборів.

 

 

До стели меморіалу ліг Вінок пам`яті та квіти до «Вічного вогню» від міської влади, депутатів, промислових підприємств, військових, громадськості, учнів шкіл, студентів та всіх кременчужан.

 

 

 

 

Завершився мітинг урочистим маршем  кременчуцьких військових та ліцеїстів Кременчуцького військового ліцею.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто