Пасажирам–пільговикам видадуть талони на проїзд

В Полтавському обласному департаменті соцзахисту пропонують повернути талонну систему перевезення пільговиків, повідомляє kolo.poltava.ua. Чиновники наголошують: така система дозволить впорядкувати перевезення і врешті зекономити кошти. Адже деякі пільговики їздять постійно, а інші цією пільгою не користуються.Полтавська ОДА вже направила відповідні пропозиції до Міністерства інфраструктури України щодо можливості проведення в області експерименту по застосуванню талонної системи обліку при наданні пільг на проїзд окремим категоріям громадян.
Цьогоріч на компенсацію перевезення пільгових категорій населення виділили 40 млн. грн. Всього в області 32% осіб на пільговий проїзд у міському та приміському транспорті.
Варто відзначити, що на Полтавщині впродовж 2007-2012 рр. вже проводили експеримент з впровадження талонної системи обліку пільгового проїзду. І це дозволило не лише скоротити по окремим районам обсяг державної субвенції на 20-30%, але і щорічно проводити відшкодування за фактично надані послуги конкретному пільговику.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто