Паспорт у нове життя

Изображение 006

30 вересня в офісі громадської організації «Рідне місто» урочисто вручали паспорти юним кременчужанам.

Паспорт – це перший документ громадянина країни, путівка в доросле життя, яка надає нові можливості і права й водночас вимагає бути гідним громадянином, поважати свою державу та дотримуватися її законів.

Вручення паспортів в «Рідному місті» 16-річним мешканцям Кременчука стало вже традицією. Але цього разу урочистий захід пройшов в іншому форматі, за участі молодих волонтерів із соціальної роботи – студенток КІДУ ім. А. Нобеля. Саме дівчата виступили в ролі ведучих, а також читали вірші та співали пісні про Україну.

А голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко та заступник начальника Автозаводського райвідділу управління державної міграційної служби Олена Коль вручили молоді документи повноправних громадян України.

– Вже третій рік поспіль ми вручаємо паспорти, і це вже стало доброю традицією. Для нас важливо, щоб людина розуміла, для чого вона отримує цей паспорт. Сьогодні у вас почався етап нового дорослого життя. Ми хочемо, щоб ви були талановитими та завзятими у цьому житті, нехай вам коряться успіхи та рекорди. Вітаємо вас, нові громадяни України!, – наголосив Юрій Гриценко.

Урочисте вручення паспортів в рамках проекту «Я – громадянин України» реалізує ГО «Рідне місто» спільно з Автозаводським РВ у м. Кременчуці УДМС України в Полтавській області.

Вдвічі хвилюючий день

Для Євгена Гарби отримання першого в житті громадянського паспорта співпало з днем народження.

– Передусім сьогодні я відчуваю себе більш відповідальним і це додає мені нових обов’язків. Здається, що я став дорослим, – зізнався Євген.

Изображение 039

«Це моя Батьківщина!»

Анастасія Малик, юна громадянка України:

– Отримання громадянства доводить мені, що я – справжня українка і патріотка своєї країни. Що б не трапилося, я завжди буду повертатися на Україну, тому що я її кохаю!

Изображение 036

Изображение 027Изображение 007Изображение 025Изображение 028Изображение 003Изображение 020Изображение 017Изображение 012Изображение 014Изображение 005

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто