Паспорт у нове життя

Изображение 006

30 вересня в офісі громадської організації «Рідне місто» урочисто вручали паспорти юним кременчужанам.

Паспорт – це перший документ громадянина країни, путівка в доросле життя, яка надає нові можливості і права й водночас вимагає бути гідним громадянином, поважати свою державу та дотримуватися її законів.

Вручення паспортів в «Рідному місті» 16-річним мешканцям Кременчука стало вже традицією. Але цього разу урочистий захід пройшов в іншому форматі, за участі молодих волонтерів із соціальної роботи – студенток КІДУ ім. А. Нобеля. Саме дівчата виступили в ролі ведучих, а також читали вірші та співали пісні про Україну.

А голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко та заступник начальника Автозаводського райвідділу управління державної міграційної служби Олена Коль вручили молоді документи повноправних громадян України.

– Вже третій рік поспіль ми вручаємо паспорти, і це вже стало доброю традицією. Для нас важливо, щоб людина розуміла, для чого вона отримує цей паспорт. Сьогодні у вас почався етап нового дорослого життя. Ми хочемо, щоб ви були талановитими та завзятими у цьому житті, нехай вам коряться успіхи та рекорди. Вітаємо вас, нові громадяни України!, – наголосив Юрій Гриценко.

Урочисте вручення паспортів в рамках проекту «Я – громадянин України» реалізує ГО «Рідне місто» спільно з Автозаводським РВ у м. Кременчуці УДМС України в Полтавській області.

Вдвічі хвилюючий день

Для Євгена Гарби отримання першого в житті громадянського паспорта співпало з днем народження.

– Передусім сьогодні я відчуваю себе більш відповідальним і це додає мені нових обов’язків. Здається, що я став дорослим, – зізнався Євген.

Изображение 039

«Це моя Батьківщина!»

Анастасія Малик, юна громадянка України:

– Отримання громадянства доводить мені, що я – справжня українка і патріотка своєї країни. Що б не трапилося, я завжди буду повертатися на Україну, тому що я її кохаю!

Изображение 036

Изображение 027Изображение 007Изображение 025Изображение 028Изображение 003Изображение 020Изображение 017Изображение 012Изображение 014Изображение 005

 

 

 

Залишити відповідь