ПАТ “КВБЗ” підписав меморандум про співпрацю з ПАТ “Укрзалізниця”

«Укрзалізниця» и КВБЗ подписали Меморандум про співпрацю.

Згідно умов, підписаного 10 листопада у Києві документу, КВБЗ планує виконувати роботи по модернізаціі існуючого рухомого складу, а також виробляти вантажні та пасажирські вагони і, в перспективі,  електровози.

prihodko_2015

Меморандум підписали від ПАТ “КВБЗ” голова наглядової ради, президент товариства Володимир Приходькоі від ПАТ “Укрзалізниця” голова правляння Войцех Балчун.

Мова в підписаному Меморандумі йде про необхідність модернізації і оновлення рухомого складу і готовність вагонобудівників і залізничників співпрацювати в напрямку виробництва і модернізації широкої ланки вантажних вагонів, пасажирських вагонів, пассажирських потягів, электропоїздів и дизель-поїздів, електровозів та запасних частин.

«КВБЗ готовий до впровадження новітніх технологій, залучення передових розробок провідних світових виробників для виробництва сучасного рухомого складу, відповідно до технічного завдання “Укрзалізниці”. Ми завжди поруч і готові виконувати всі замовлення по виробництву і обслуговуванню рухомого складу для “Укрзалізниці”.

Безперечно, найважливіше в підписанні меморандуму це готовність “Укрзалізниці” надавати КВБЗ великі замовлення на виробництво, ремонт і обслуговування вагонів та локомотивів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто