ПАТ “КВБЗ” підписав меморандум про співпрацю з ПАТ “Укрзалізниця”

«Укрзалізниця» и КВБЗ подписали Меморандум про співпрацю.

Згідно умов, підписаного 10 листопада у Києві документу, КВБЗ планує виконувати роботи по модернізаціі існуючого рухомого складу, а також виробляти вантажні та пасажирські вагони і, в перспективі,  електровози.

prihodko_2015

Меморандум підписали від ПАТ “КВБЗ” голова наглядової ради, президент товариства Володимир Приходькоі від ПАТ “Укрзалізниця” голова правляння Войцех Балчун.

Мова в підписаному Меморандумі йде про необхідність модернізації і оновлення рухомого складу і готовність вагонобудівників і залізничників співпрацювати в напрямку виробництва і модернізації широкої ланки вантажних вагонів, пасажирських вагонів, пассажирських потягів, электропоїздів и дизель-поїздів, електровозів та запасних частин.

«КВБЗ готовий до впровадження новітніх технологій, залучення передових розробок провідних світових виробників для виробництва сучасного рухомого складу, відповідно до технічного завдання “Укрзалізниці”. Ми завжди поруч і готові виконувати всі замовлення по виробництву і обслуговуванню рухомого складу для “Укрзалізниці”.

Безперечно, найважливіше в підписанні меморандуму це готовність “Укрзалізниці” надавати КВБЗ великі замовлення на виробництво, ремонт і обслуговування вагонів та локомотивів.

Залишити відповідь