Патріотичний День знань

DSCF1934

За традицією 1 вересня депутати міськради від партії «Рідне місто» йдуть у гості до школярів. Звісно, не з порожніми руками.

Цього року школа на Першому Занасипу відсвяткувала своє 40-річчя. Сьогодні заклад переживає складні часи реконструкції – утеплення будівлі і капремонт головного входу до школи. Фінансування обмежене, тому і роботи тривають повільно. Втім, свята це не зіпсувало. Схвильовані першачки, дисципліновані учні молодших класів, усміхнені майбутні випускники, вчителі – ледь не всі прийшли на лінійку у святковому українському вбранні. У косички дівчат навіть синьо-жовті стрічки були вплетені. І це – не офіційна рекомендація, це прояв єдності з усією країною, яку ворожі сили сьогодні намагаються розділити на шматки.

Цей день неможливий без подарунків, і гостям було чим порадувати господарів. Один із випускників школи Олександр Линтвар зробив власний проект утеплення фасаду головного корпусу школи, який і презентував на урочистій лінійці.

А ось голова фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міськраді Юрій Гриценко подарував школі № 16 ноутбук із проектором, що дозволить не лише поліпшити якість навчання, а й надасть можливість урізноманітнити позашкільне життя учнів.

– Всім школярам і вчителям я хочу побажати, в першу чергу, миру. Аби ніщо і ніхто не могло роз’єднати нашу прекрасну державу. Дівчат хочу попросити: підтримайте своїх хлопців. Вони – наше майбутнє, наш захист, – сказав Юрій Гриценко.

Після традиційного першого дзвоника школярі пішли у свої класи. І вперше за всю історію Незалежності України вони писали твір не про те, як провели літо. Діти писали листи-побажання воїнам, які сьогодні відстоюють цю незалежність на сході України.

DSCF1959DSCF1925DSCF1965

19364 учні розпочали навчання у школах Кременчука цього року. Це на 463 школярі більше, ніж торік. З них 145 – вимушені переселенці.

2292 дитини пішли у перший клас, що на 88 більше, ніж торік.  

Ірина Житня

Залишити відповідь