Патріотичний День знань

DSCF1934

За традицією 1 вересня депутати міськради від партії «Рідне місто» йдуть у гості до школярів. Звісно, не з порожніми руками.

Цього року школа на Першому Занасипу відсвяткувала своє 40-річчя. Сьогодні заклад переживає складні часи реконструкції – утеплення будівлі і капремонт головного входу до школи. Фінансування обмежене, тому і роботи тривають повільно. Втім, свята це не зіпсувало. Схвильовані першачки, дисципліновані учні молодших класів, усміхнені майбутні випускники, вчителі – ледь не всі прийшли на лінійку у святковому українському вбранні. У косички дівчат навіть синьо-жовті стрічки були вплетені. І це – не офіційна рекомендація, це прояв єдності з усією країною, яку ворожі сили сьогодні намагаються розділити на шматки.

Цей день неможливий без подарунків, і гостям було чим порадувати господарів. Один із випускників школи Олександр Линтвар зробив власний проект утеплення фасаду головного корпусу школи, який і презентував на урочистій лінійці.

А ось голова фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міськраді Юрій Гриценко подарував школі № 16 ноутбук із проектором, що дозволить не лише поліпшити якість навчання, а й надасть можливість урізноманітнити позашкільне життя учнів.

– Всім школярам і вчителям я хочу побажати, в першу чергу, миру. Аби ніщо і ніхто не могло роз’єднати нашу прекрасну державу. Дівчат хочу попросити: підтримайте своїх хлопців. Вони – наше майбутнє, наш захист, – сказав Юрій Гриценко.

Після традиційного першого дзвоника школярі пішли у свої класи. І вперше за всю історію Незалежності України вони писали твір не про те, як провели літо. Діти писали листи-побажання воїнам, які сьогодні відстоюють цю незалежність на сході України.

DSCF1959DSCF1925DSCF1965

19364 учні розпочали навчання у школах Кременчука цього року. Це на 463 школярі більше, ніж торік. З них 145 – вимушені переселенці.

2292 дитини пішли у перший клас, що на 88 більше, ніж торік.  

Ірина Житня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто