Переможці цьогорічної гри «Патріот» серед старшокласників шкіл – команда ЗОШ № 17. Вже другий рік поспіль вони демонструють найкращу військово-фізичну підготовку.

З нагоди Дня міста та річниці звільнення його  від фашистських загарбників об’єднання «Бойове братство» та громадська організація «Рідне місто» провели традиційні військово-спортивні змагання серед учнів старших класів міських шкіл. Цього року в грі «Патріот» взяли участь команди з 26-ти загальноосвітніх закладів, хлопці та дівчата пройшли аж 13 етапів змагань! Кращою ж у загальному заліку, як і торік, виявилася команда ЗОШ № 17. Друге місце – у ЗОШ № 22, на третьому –  гімназія № 5. Наразі всі троє команд-лідерів готуються до поїздки в Полтаву, де на них чекають екскурсія містом та відвідування Музею дальної авіації. Цю подорож переможцям подарував Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.

 

 

 

Переможці цьогорічних ігор- команда школи № 17.

15 вересня на стадіоні «Політехнік» було незвично гамірно й людно. Гра «Патріот» зібрала близько 700 осіб – 26 шкільних  команд по 12 учасників у кожній плюс численні групи вболівальників. Але організатори спланували змагання по- військовому чітко, тому жодних прикрих інцидентів не сталося.

– Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» та громадська організація «Рідне місто» спільно з міським департаментом освіти та Кременчуцьким військовим гарнізоном вже вдванадцяте проводять ігри «Патріот» серед старшокласників. Залучаючи молодь до цих змагань, ми прагнемо насамперед виховувати в ній усвідомлення особистої відповідальності щодо виконання військового обов’язку, готувати майбутніх захисників Вітчизни, справжніх патріотів України, – наголосив, вітаючи учасників на урочистому відкритті ігор, голова «Бойового братства» та виконавчий директор г/о «Рідне місто» Олег Фещенко.

Від  імені міської влади юних патріотів привітала заступник міського голови Ольга Усанова, підкресливши важливість проведення цих змагань у справі належного  виховання молодого покоління.

Варто зазначити, молоді  дійсно було цікаво, окремі види змагань,  як то визначення азимуту за компасом, одягання протигазу, налаштування радіостанції, для декого з учасників стали відкриттям і перевіркою власних здібностей. Загалом, на стадіоні розташувалось 13 локацій за різними видами змагань. Переможців визначили як в особистому заліку, так і за результатами заліку командного.

Отже, трійка лідерів серед команд:

1-е місце – ЗОШ № 17,

2-е місце – ЗОШ № 22,

3-є місце – гімназія № 5.

Всі вони були нагороджені почесними грамотами, тортами, набором м’ячів – футбольним, баскетбольним і волейбольним – а, головне, всі вони 22 вересня вирушать у подорож до Полтави. Підтримку у заохоченні переможців організаторам традиційно надав Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.

Почесні грамоти й щирі оплески вболівальників  отримали й  лідери в кожному з особистих заліків:

–          біг на 50 м в бронежилеті – В. Биков та В.Лиходід  ( ЗОШ № 8);

–          віджимання у складі команди –  Г.  Гордієнко та М.Яременко (гімназія № 5);

–          підтягування на перекладині – І.Рибка ( ЗОШ № 31);

–          одягання протигазу в складі команди – ЗОШ № 22;

–          стрільба з пневматичної зброї –  Я.Лученко (ЗОШ № 19);

–          військово-спортивна естафета – ЗОШ № 22;

–          визначення азимуту за компасом – М.Пирхало ( ЗОШ № 17);

–          розбирання-збирання автомату – М.Пирхало ( ЗОШ № 17);

–          метання гранати на дальність  – Р. Шульдяков ( ЗОШ № 16);

–          тест на уважність – М.Ткаченко (ЗОШ № 17);

–          налаштування радіостанції – Д.Олініченко ( ЗОШ № 7);

–            перетягування канату – ЗОШ № 12;

–          Конкурс на кращу емблему та девіз команди – ЗОШ № 16.

А по завершенні церемонії нагородження на всіх учасників ігор та вболівальників чекала польова каша та солдатський компот. Після змагань це – саме те, що треба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.