Переможців конкурсу “Моя чудова няня” визначено!

1412234360_img_2037

1 жовтня у міському палаці на урочистостях з нагоди Дня працівника освіти нагородили переможців проекту «Моя чудова няня», організованого ВБФ «Джерело Дніпра» та ГО «Рідне місто». За якихось півтора місяці на адресу нашої редакції надійшло багато листів про найкращих та найчудовіших вихователів і нянь Кременчука. Батьки не шкодували найкращих слів задля того, аби передати всю свою вдячність вихователям. Тож, визначити переможців серед тих, хто й так найкращий, було складно. Але будь-який конкурс треба колись завершувати. Переможцями проекту «Моя чудова няня стали три прекрасні жінки – кожна у своїй номінації. Так, кращим вихователем було визнано Інну Запорожець із дитсадка № 50, кращим музичним керівником – Марину Скоренцову з ДНЗ № 58, а кращою нянею стала Світлана Охріменко з дитсадка № 55. Їх нагородили на сцені міського палацу культури в урочистій атмосфері на святковому концерті за участі Народної артистки України Алли Кудлай.

Заклади, яким ви присвячуєте своє життя, недарма називаються дитячими садками, – зазначив у вітальній листівці Почесний Президент Всеукраїнського Благодійного Фонду «Джерело Дніпра» Володимир Матицин. – Це місце дійсно благодатне для зростання й розвитку індивідуальності. Тут кожну дитину оточують щирість, увага і ваше тепло. І це саме ви закладаєте основи особистості й здоров’я – ваш вклад у дітей просто безцінний. Бажаю вам міцного здоров’я, оптимізму, вдалих знахідок та успішних звершень!
Привітав переможниць конкурсу і депутат міської ради, голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко. Він зазначив, що в залі, де зібралися вчителі й вихователі, відчувається атмосфера краси й духовності.
– Людей треба цінувати: вчителів, лікарів, вихователів, – зазначив Юрій Гриценко. – А кременчужани повинні знати тих людей, які їх лікують, виховують їхніх дітей – і, головне, роблять це душевно і професійно. Тому щороку ми спільно з Фондом «Джерело Дніпра» та управлінням освіти організовуємо конкурси для возвеличення кращих фахівців своєї справи.
Варто зазначити, що кожна з переможниць конкурсу отримала приємний і корисний подарунок – сучасний ноутбук, який точно знадобиться у роботі. Не залишилися без подарунка й інші учасники – 4 жовтня вони поїдуть на екскурсію до Чигирина!

1412234416_img_2022

Інна Запорожець, переможець конкурсу «Моя чудова няня» в номінації «Мій улюблений вихователь»:
– Я не очікувала, що здобуду в цьому конкурсі перемогу. Пам’ятаю, казала батькам: «Може, не треба писати про мене?..» А вони мені: «Ні, обов’язково напишемо!» Коли ж дізналася, що я ще й перемогла, то аж зніяковіла. Але було дуже приємно! Подарований ноутбук однозначно буду використовувати на роботі: підключу інтернет, усе налаштую… Спасибі організаторам за такий подарунок і взагалі за конкурс!

1412234478_img_2137

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто