Перепідготовка військовослужбовців, які звільнились у запас, за програмою НАТО.

     Перепідготовку можуть пройти військовослужбовці, які були звільнені в запас упродовж останніх 5-и років чи підлягають звільненню з військової служби, мають вищу освіту та раніше не брали участь у програмах, що фінансуються іноземними донорами.
Програма НАТО – Україна спрямована на проведення соціальної професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені чи підлягають звільненню з військової служби до цивільного життя і полягає у забезреченні їх професійним навчанням, сприянні працевлаштуванню, наданні інформаційних, консультаційних, профорієнтованих послуг тощо.
Програма передбачає перепідготовку слухачів за напрямками маркетингових менеджмент та інформаційні технології. Чисельність груп – до 20 осіб.
Навчання безкоштовне, його тривалість – 45 днів (1,5-2 місяці).     Заняття проводитимуться у вечірні години та вихідні дні в населених пунктах, де розташовані військові частини. Після навчання за результатами складання іспитів видається свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації (зразок додається).
Документи, які необхідні для зарахування:
– заява;
– копії сторінок військового квитка (посвідчення офіцера) з ПІП та номером і датою наказу про звільнення (або витягу з наказу про звільнення) – від військовослужбовців, звільнених у запас упродовж останніх 5-и років;
– довідку з військової частини про те, що військовослужбовці плануються до звільнення протягом року – від військовослужбовців, які плануються до звільнення в запас протягом року;
згоду на обробку персональних даних.

За детальною інформацією звертайтесь у Кременчуцький об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою:                       вул. Г. Жадова, 6.

 

Матеріал підготовлено Оленою Ліпошко (газета «Вісник Кременчука)

Залишити відповідь