Перепідготовка військовослужбовців, які звільнились у запас, за програмою НАТО.

     Перепідготовку можуть пройти військовослужбовці, які були звільнені в запас упродовж останніх 5-и років чи підлягають звільненню з військової служби, мають вищу освіту та раніше не брали участь у програмах, що фінансуються іноземними донорами.
Програма НАТО – Україна спрямована на проведення соціальної професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені чи підлягають звільненню з військової служби до цивільного життя і полягає у забезреченні їх професійним навчанням, сприянні працевлаштуванню, наданні інформаційних, консультаційних, профорієнтованих послуг тощо.
Програма передбачає перепідготовку слухачів за напрямками маркетингових менеджмент та інформаційні технології. Чисельність груп – до 20 осіб.
Навчання безкоштовне, його тривалість – 45 днів (1,5-2 місяці).     Заняття проводитимуться у вечірні години та вихідні дні в населених пунктах, де розташовані військові частини. Після навчання за результатами складання іспитів видається свідоцтво державного зразка про підвищення кваліфікації (зразок додається).
Документи, які необхідні для зарахування:
– заява;
– копії сторінок військового квитка (посвідчення офіцера) з ПІП та номером і датою наказу про звільнення (або витягу з наказу про звільнення) – від військовослужбовців, звільнених у запас упродовж останніх 5-и років;
– довідку з військової частини про те, що військовослужбовці плануються до звільнення протягом року – від військовослужбовців, які плануються до звільнення в запас протягом року;
згоду на обробку персональних даних.

За детальною інформацією звертайтесь у Кременчуцький об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою:                       вул. Г. Жадова, 6.

 

Матеріал підготовлено Оленою Ліпошко (газета «Вісник Кременчука)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто