У мерії перевірять роботу чиновників.

У мерії, 13 січня 2016 року, провела перше засідання тимчасова депутатська комісія із вивчення структури і чисельності виконавчих органів Кременчуцької міської ради.

Створили цю комісію після того, як на сесії міськради виникли дебати, щодо доцільності існування штату чиновників в Кременчуці в 616, 5 одиниць.

Значного скорочення штату не відбулось навіть після ліквідації районних рад і це обурило депутатів міськради. Тож вирішили створити спеціальну комісію.До її складу увійшло 15 депутатів від різних фракцій, головою став представник Самопомочі Олександр Прокоп.

На першому засіданні обрали секретаря, представника Радикальної партії Ляшка Тетяну Сідерко, а також затвердили план роботи комісії. Згідно з яким, до 11 квітня цього року члени комісії вивчатимуть роботу владних структур, вислуховуватимуть звіти керівників відділів, управлінь і департаментів. А потім зроблять висновок, чи потрібна оптимізація.

Депутати розподілились на 4 групи, аби зробити ефективною свою роботу.

Вже по завершенні засідання член цієї комісії депутат міськради Олександр Плескун, який є виробничником і займався питаннями оптимізації штату, пояснив журналістам своє бачення чиновницької оптимізації.

«На мій погляд, структура виконавчих органів Кременчуцької міської ради потребує оптимізації. Бо коли ми сумістили районні виконкоми із міським, то може відбутися дублювання функцій. Тому, коли ми на сесії запропонували створити таку комісію, то вже розуміли, що може відбутися дублювання функцій. Тож хочемо детально вивчити, де це може відбуватися і провести оптимізацію. Але вже бачимо, що деякі служби перевантажені і можливо буде так, що там доведеться збільшити штат. Але яку кількість працівників буде оптимізовано, тобто скорочено, то не можемо сказати», – пояснив Олександр Плескун.
До речі, при складанні розподілу перевірок структурних підрозділів депутат міськради Зінаїда Проценко опинилась в групі, яка перевіряє відділи і управління, які курирує її чоловік Руслан Проценко. Депутати не помітили, що тут виник конфлікт інтересів, та після зауваження з боку журналістів, обіцяли розібратися в ситуації.

В Автозаводському райсуді почали розгляд протоколу про корупційне правопорушення, що був складений прокуратурою відносно заступника міського голови Кременчука Руслана Проценка. Йдеться про те, що чиновник голосував за свою кандидатуру при обранні на посаду. Те ж робила і його дружина Зінаїда Проценко.

 

(За матеріалами періодичних видань міських засобів масової інформації)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто