Перевірте себе у списках

Шановні кременчужани! У зв’язку з призначенням Президентом України позачергових виборів до Верховної Ради  України  на 26 жовтня 2014 року всіх кременчужан запрошують перевірити дані про себе у попередніх списках виборців. Перевірити свої дані також можна у відділах ведення Державного реєстру виборців, що функціонують у райвиконкомах міста. При собі необхідно мати паспорт.

Виборці, які зареєстровані в інших місцях України, а живуть і працюють у Кременчуці, можуть проголосувати за місцем свого перебування. Особливо це стосується біженців з Криму та Донецької, Луганської областей. Для цього не пізніше 20.10.2014 року  їм слід звернутись до відділу ведення ДРВ тих районів, де вони зареєстровані. При собі також треба мати паспорт та мотивоване обґрунтування місця перебування (довідку про місце роботи і т.д).

Виборці, які не спроможні пересуватись самостійно і відсутня відмітка НСП в попередніх списках виборців, повинні звернутись до своєї виборчої дільниці з заявою та надати довідку з медичного закладу про стан здоров’я.

Шановні виборці! Не залишайте перевірку на останній день, адже після 20.10.2014 року внесення змін у уточнені списки можливе лише за рішенням суду. Якщо є сумніви — звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, які  після 15.10.2014 року не отримали запрошення на голосування.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто