Перший етап пройдено

1429779178_dscf3800

Владислава Андрієнко закінчує 11-й клас у школі № 23 і вже точно знає, що вищу економічну освіту здобуватиме у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського. Принаймні дівчина цього дуже прагне. І тому, як зізнається, дуже зраділа, що отримала нагоду пройти 6-місячні курси для абітурієнтів саме в рідному вузі. Всі витрати взяв на себе Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра».
Проект оплати навчання талановитої та активної молоді на підготовчих курсах КрНУ ім. М. Остроградського Фонд «Джерело Дніпра» спільно з університетом та громадською організацією «Рідне місто» реалізує вже п’ятий рік поспіль.
– Фонд «Джерело Дніпра» – єдиний в місті, що реально з року в рік підтримує ініціативи активних людей, численні заходи і проекти, спрямовані на різні соціальні верстви: від дітей, учнів, студентів і до ветеранів, – зазначає голова громадської організації «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко. Завідувач підготовчих курсів КрНУ ім. М. Остроградського Світлана Сошенко додає : меценатів, крім батьків, які б допомагали молоді у здобутті вищої освіти, підтримували у професійній орієнтації, сьогодні майже обмаль. І зазначає, що досить часто студенти кременчуцьких вузів, які свого часу навчалися на підготовчих курсах в університеті за сприяння ВБФ «Джерело Дніпра», отримують і стипендії Фонду як заохочення за успішне навчання та активну життєву позицію.
Цього разу путівку в життя від Фонду у вигляді сертифікатів про завершення підготовчих курсів отримали шестеро молодих людей. Представник «Джерела Дніпра» зачитала вітальну листівку на адресу молоді від Володимира Матицина.
– Ви стоїте на порозі прийняття відповідальних рішень, вибору професійного шляху. Дуже важливо, щоб ви змогли реалізувати свої прагнення і таланти, досягли відмінних успіхів, були затребувані суспільством і стали гідними громадянами України. Моя життєва позиція полягає в тому, щоб дати можливість молодим людям знайти своє покликання та місце в житті. Впевнений, що ви не зупинитеся на досягнутому і будете навчатися й далі. Це означає, що у вас є прагнення, а отже, буде й результат. Успіхів вам! – було зазначено у привітанні Володимира Матицина.
Голова фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді Юрій Гриценко, у свою чергу, вітаючи молодь, підкреслив, що для неї відкриваються великі перспективи:
– Ви вже зв’язали свою долю з Фондом, тож для вас відкриваються великі перспективи в Кременчуці, в Києві, у Львові – у всіх містах, де плануєте здобувати вищу освіту. Перший етап ви вже успішно пройшли. Наступний – знайдіть себе в улюбленій справі чи професії та скористайтесь шансом, який надають ініціативним людям Фонд і ГО «Рідне місто». Ми пропонуємо чималу кількість проектів, спрямованих на реалізацію творчої та суспільно активної особистості.
Поки що в найближчих планах випускників підготовчих курсів – успішно здати ЗНО та налаштуватись на роль абітурієнтів. Вступити до вузів планують всі. І не сумніваються, що впораються, адже на курсах отримали солідну базу знань. Ще жоден випускник підготовчих курсів у КрНУ ім. М. Остроградського не залишився поза студентським життям.

Світлана Сошенко, завідувач підготовчих курсів КрНУ ім. М. Остроградського:
– Майбутніх абітурієнтів ми намагаємося підготувати якомога краще, тому що це на імідж, наша реклама. І якщо наші випускники вступають у вуз, це означає, що наша робота має гарний результат. Чим краще ми їх готуємо, тим у більш престижні вузи вони вступають. Взагалі за сприяння Фонду «Джерело Дніпра» на курси приходять дуже багато чудових дітей, вони беруть участь у конкурсах МАНу, олімпіадах, прагнуть оволодіти якомога більшими знаннями. Ми пишаємось такими дітьми.

Аліна Федорченко брала участь у багатьох художніх конкурсах, котрі щороку проводить Фонд «Джерело Дніпра». А цього року по завершенні школи планує вступати до Львівської академії мистецтв і водночас подати документи до Кременчуцького університету на нову спеціальність «Графічний дизайн».

Діана Синяк закінчує колегіум № 25, що має правовий нахил у навчанні. Тож із вибором вищої освіти визначилась без вагань. Дівчина хоче опановувати правознавство у Києві або Харкові. А за підготовчі курси дуже дякує Фонду «Джерело Дніпра» та університету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто