Перший етап пройдено

1429779178_dscf3800

Владислава Андрієнко закінчує 11-й клас у школі № 23 і вже точно знає, що вищу економічну освіту здобуватиме у Кременчуцькому національному університеті ім. М. Остроградського. Принаймні дівчина цього дуже прагне. І тому, як зізнається, дуже зраділа, що отримала нагоду пройти 6-місячні курси для абітурієнтів саме в рідному вузі. Всі витрати взяв на себе Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра».
Проект оплати навчання талановитої та активної молоді на підготовчих курсах КрНУ ім. М. Остроградського Фонд «Джерело Дніпра» спільно з університетом та громадською організацією «Рідне місто» реалізує вже п’ятий рік поспіль.
– Фонд «Джерело Дніпра» – єдиний в місті, що реально з року в рік підтримує ініціативи активних людей, численні заходи і проекти, спрямовані на різні соціальні верстви: від дітей, учнів, студентів і до ветеранів, – зазначає голова громадської організації «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко. Завідувач підготовчих курсів КрНУ ім. М. Остроградського Світлана Сошенко додає : меценатів, крім батьків, які б допомагали молоді у здобутті вищої освіти, підтримували у професійній орієнтації, сьогодні майже обмаль. І зазначає, що досить часто студенти кременчуцьких вузів, які свого часу навчалися на підготовчих курсах в університеті за сприяння ВБФ «Джерело Дніпра», отримують і стипендії Фонду як заохочення за успішне навчання та активну життєву позицію.
Цього разу путівку в життя від Фонду у вигляді сертифікатів про завершення підготовчих курсів отримали шестеро молодих людей. Представник «Джерела Дніпра» зачитала вітальну листівку на адресу молоді від Володимира Матицина.
– Ви стоїте на порозі прийняття відповідальних рішень, вибору професійного шляху. Дуже важливо, щоб ви змогли реалізувати свої прагнення і таланти, досягли відмінних успіхів, були затребувані суспільством і стали гідними громадянами України. Моя життєва позиція полягає в тому, щоб дати можливість молодим людям знайти своє покликання та місце в житті. Впевнений, що ви не зупинитеся на досягнутому і будете навчатися й далі. Це означає, що у вас є прагнення, а отже, буде й результат. Успіхів вам! – було зазначено у привітанні Володимира Матицина.
Голова фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді Юрій Гриценко, у свою чергу, вітаючи молодь, підкреслив, що для неї відкриваються великі перспективи:
– Ви вже зв’язали свою долю з Фондом, тож для вас відкриваються великі перспективи в Кременчуці, в Києві, у Львові – у всіх містах, де плануєте здобувати вищу освіту. Перший етап ви вже успішно пройшли. Наступний – знайдіть себе в улюбленій справі чи професії та скористайтесь шансом, який надають ініціативним людям Фонд і ГО «Рідне місто». Ми пропонуємо чималу кількість проектів, спрямованих на реалізацію творчої та суспільно активної особистості.
Поки що в найближчих планах випускників підготовчих курсів – успішно здати ЗНО та налаштуватись на роль абітурієнтів. Вступити до вузів планують всі. І не сумніваються, що впораються, адже на курсах отримали солідну базу знань. Ще жоден випускник підготовчих курсів у КрНУ ім. М. Остроградського не залишився поза студентським життям.

Світлана Сошенко, завідувач підготовчих курсів КрНУ ім. М. Остроградського:
– Майбутніх абітурієнтів ми намагаємося підготувати якомога краще, тому що це на імідж, наша реклама. І якщо наші випускники вступають у вуз, це означає, що наша робота має гарний результат. Чим краще ми їх готуємо, тим у більш престижні вузи вони вступають. Взагалі за сприяння Фонду «Джерело Дніпра» на курси приходять дуже багато чудових дітей, вони беруть участь у конкурсах МАНу, олімпіадах, прагнуть оволодіти якомога більшими знаннями. Ми пишаємось такими дітьми.

Аліна Федорченко брала участь у багатьох художніх конкурсах, котрі щороку проводить Фонд «Джерело Дніпра». А цього року по завершенні школи планує вступати до Львівської академії мистецтв і водночас подати документи до Кременчуцького університету на нову спеціальність «Графічний дизайн».

Діана Синяк закінчує колегіум № 25, що має правовий нахил у навчанні. Тож із вибором вищої освіти визначилась без вагань. Дівчина хоче опановувати правознавство у Києві або Харкові. А за підготовчі курси дуже дякує Фонду «Джерело Дніпра» та університету.

Залишити відповідь