Перший крок – зроблено!

XqP95r55O3E

Нещодавно вихованці КСЄ «Легіон Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, повернулися з Чемпіонату України серед чоловіків і жінок, що пройшов у м. Луцьк. Це змагання стало вирішальним кроком на шляху до Олімпіади-2016.

Чемпіонат України, який пройшов з 19 по 21 листопада, зібрав понад 270 спортсменів з 23-х областей України. Змагалися у волинській столиці й вихованці клубу східних єдиноборств «Легіон Спорт». Як розповідає тренер клубу та Заслужений тренер України Василь Волошин, четверо спортсменів «Легіону» завоювали бронзові медалі, і це єдині нагороди, які потрапили до скарбнички збірної команди Полтавщини.

Зокрема, у ваговій категорії 66 кг бронзову нагороду отримав Андрій Кушков, у категорії 81 кг – Віталій Попович. Ще по одній бронзовій медалі вибороли Микола Картошкін та Єлизавета Каланіна, які змагалися у вагових категоріях + 100 кг та +78 кг відповідно. А ось інший спортсмен цього клубу Андрій Бурдун до бронзової відзнаки трохи не дотягнув – у ваговій категорії 66 кг він посів п’яте місце. Втім, результатами спорстменів Василь Волошин задоволений.

– Програму «мінімум» дзюдоїсти виконали – вони увійшли до складу збірної України, яка з наступного року братиме участь у відбіркових турнірах і набиратиме рейтингові бали, – зазначає тренер. – Тобто, вони завоювали право на участь у цих турнірах.

Найближче змагання, яке очікує спортсменів, відбудеться вже у лютому 2015-го року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто