«Ми клас» – перший пішов!

Изображение 016

Сьогодні, 5 лютого, в боулінг-клубі «Європа» відбудеться перша гра тижня в рамках конкурсу «Ми – клас. Я люблю свою країну». Так, незадовго до гри, ми завітали до одинадцятикласників школи № 1, які стали переможцями тижня. Учні швидше за всіх надіслали розповідь про свій клас і першими здобули можливість пограти в боулінг.

Изображение 002Изображение 027

Поспілкувавшись з молоддю 11-Б класу, ми дізналися, що вони різносторонні, творчі, спортивні та активні патріоти своєї країни. Вони вважають, що любити свою країну – означає робити для неї добрі справи, допомагати в скрутний час, не смітити на вулицях, допомагати близьким і оточуючим, бути чемними, сильними, займатися спортом, поважати закони своєї країни, знати права, спілкуватися рідної мовою, брати участь у конкурсах, всіляких акціях і просто бути вдячним за те, що народилися в Україні.

Изображение 028

11-Б – розумні, дружні, ввічливі хлопці та дівчата, вони відпочивають разом, ходять у кіно, кафе, на каток, їздять на екскурсії, приймають участь у різноманітних змаганнях. Дівчата захоплюються танцями і живописом, хлопці – спортом і активними іграми. Із шкільних предметів вони в захваті від Захисту Вітчизни, люблять фізкультуру і біологію.

Изображение 008Изображение 003

До речі,  учні 11-Б класу ЗОШ № 1 вже не вперше приймають участь у конкурсах «Рідного міста». Це і «Патріотична пісня», і «Дарунок рідному місту», але найбільше всього їм припали до душі «Ігри патріотів».

Изображение 011Изображение 019Изображение 021Изображение 025

Бажаємо 11-Б класу успіхів та перемозі в конкурсі!

Конкурс «Ми клас» проводиться щорічно громадською організацією «Рідне місто» за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» з інформаційною підтримкою громадського тижневика «Кременчуцька панорама».

Изображение 014

 

Залишити відповідь