«Ми клас» – перший пішов!

Изображение 016

Сьогодні, 5 лютого, в боулінг-клубі «Європа» відбудеться перша гра тижня в рамках конкурсу «Ми – клас. Я люблю свою країну». Так, незадовго до гри, ми завітали до одинадцятикласників школи № 1, які стали переможцями тижня. Учні швидше за всіх надіслали розповідь про свій клас і першими здобули можливість пограти в боулінг.

Изображение 002Изображение 027

Поспілкувавшись з молоддю 11-Б класу, ми дізналися, що вони різносторонні, творчі, спортивні та активні патріоти своєї країни. Вони вважають, що любити свою країну – означає робити для неї добрі справи, допомагати в скрутний час, не смітити на вулицях, допомагати близьким і оточуючим, бути чемними, сильними, займатися спортом, поважати закони своєї країни, знати права, спілкуватися рідної мовою, брати участь у конкурсах, всіляких акціях і просто бути вдячним за те, що народилися в Україні.

Изображение 028

11-Б – розумні, дружні, ввічливі хлопці та дівчата, вони відпочивають разом, ходять у кіно, кафе, на каток, їздять на екскурсії, приймають участь у різноманітних змаганнях. Дівчата захоплюються танцями і живописом, хлопці – спортом і активними іграми. Із шкільних предметів вони в захваті від Захисту Вітчизни, люблять фізкультуру і біологію.

Изображение 008Изображение 003

До речі,  учні 11-Б класу ЗОШ № 1 вже не вперше приймають участь у конкурсах «Рідного міста». Це і «Патріотична пісня», і «Дарунок рідному місту», але найбільше всього їм припали до душі «Ігри патріотів».

Изображение 011Изображение 019Изображение 021Изображение 025

Бажаємо 11-Б класу успіхів та перемозі в конкурсі!

Конкурс «Ми клас» проводиться щорічно громадською організацією «Рідне місто» за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» з інформаційною підтримкою громадського тижневика «Кременчуцька панорама».

Изображение 014

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто