Після новорічних канікул учнів молодших класів у кременчуцьких школах годуватимуть краще. Вартість сніданків зросла на 1,5 грн

З 16 січня вартість гарячих сніданків для учнів 1-4 класів у школах Кременчука, що оплачується з міського бюджету, а також сніданків для учнів 5-11 класів становитиме 9,5 грн. Відповідне рішення ухвалив Кременчуцький міськвиконком ще напередодні Нового року.

 

Вартість сніданків у школах зросла з 8 до 9,5 грн. Зважаючи на подорожчання продуктів, навряд чи нова вартість суттєво позначиться на якості шкільного харчування. Востаннє вартість харчування школярів містьквиконком переглядав у серпні 2016 р. 


Нагадаємо, що наразі з міського бюджету оплачується харчування учнів 1- 4 класів, а також дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; з малозабезпечених сімей, які отримують соціальну допомогу; з числа дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах;  з числа дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків;  з числа дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є учасниками бойових дій або загинули в зоні АТО; з числа дітей-інвалідів чорнобильців.

Вартість обідів для учнів 1-4 класів, які відвідують групи продовженого дня  становитиме 10,00 грн. Від плати за харчування також звільняються учні вищеперерахованих пільгових категорій.

У комунальних дитячих садках Кременчука з 16 січня вартість денного харчування вихованців становитиме:  для груп раннього віку – 13,00 грн; для груп дошкільного віку – 18,5 грн. При цьому розмір батьківської плати, як завжди, становитиме 60% від загальної вартості харчування. Розмір плати для багатодітних родин зменшується на 50%. У дитячих садках також діють пільги для дітей вищеназваних категорій.

 

 

Залишити відповідь