Після помпезного відкриття кременчуцького хоспісу виявилося, що коштів на зарплату його працівникам немає. 

Відділення хоспісу, єдине на Полтавщині, в Другій міській лікарні Кременчука відкрили урочисто, як і належить за участі кременчуцького нардепа Юрія Шаповалова та  керівників з області. Гості з Києва та Полтави попозували перед фото- та відеокамерами й поїхали собі, а за деякий час схаменулися кременчуцькі чиновники: медзаклад відкрили,  а гроші в міському бюджеті на зарплату працівникам передбачити забули.

Це стало відомо 29 травня під час на апаратній нараді в мерії. На оплату праці потрібно один мільйон гривень.  Гроші збираються відшукати у вільних залишках міського бюджету.  Це питання буде винесено на сесю Кременчуцької міської ради, щоб перерозподілити кошти з міського бюджеті при перегляді його за підсумками 1-го півріччя  чи 9-ти місяців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто