Побоювання депутатів «Рідного міста» справдилися: відремонтована дорога по вул. Академіка Герасимовича викликає справедливе обурення людей

У черговий раз депутат від партії «Рідне місто» Олександр Плескун озвучив на сесії Кременчуцької міської ради свій запит стосовно ремонту дороги по вул. Академіка Герасимовича. Ще наприкінці весни депутат звертав увагу міських керівників, що ремонт цієї дороги проводиться вкрай неякісно й пропонував владі розірвати договір із підрядником – одеською фірмою «Будівельна компанія «Дорлідер», або укласти з ним додаткові гарантійні угоди. Міські очільники запевнили, що все буде добре. Але ж добре не стало. Ремонт, який мав б завершити на початку літа, триває й досі, а те, що виконано, викликає серйозні сумніви, що тут працювали дорожники, а не майстри живописного жанру.

Олександр Плескун  наполягає на створенні комісії, котра б зафіксувала недоліки у виконаних роботах, надала підряднику акт з претензіями та узгодила строки їх усунення. Депутат  вважає, що міському  УЖКГ необхідно звернутися до суду й стягнути з ТОВ «Дорлідер» штраф за неякісно виконані роботи.

– До мене знову звернулися мешканці вул. Академіка Герасимовича з проханням про допомогу, – наголосив у своєму депутатському запиті Олександр Плескун (фракція партії «Рідне місто»). – У червні 2017 р. на цій вулиці було завершено капітальний ремонт асфальтового покриття та облаштовано зливову каналізацію на перехресті з вул. Гайдамацькою. Але всі радісні сподівання жителів та старання міської влади зробити якісний ремонт пішли нанівець внаслідок недобросовісної роботи ТОВ «Будівельна компанія «Дорлідер».
За словами Олександра Плескуна, є чимало зауважень щодо асфальтового покриття дороги, бордюри встановлені неякісно, нерівно, між ними є щілини,  з боку тротуарів вони взагалі не закріплені, біля заїздів до будинків бордюри різної висоти і досягають майже 15 см.
Крім того, відсутні решітки на зливових ямах, пандуси для велосипедистів зроблені  різної ширини, заїзди до провулків з вул. Академіка Герасимовича не заасфальтовані,  будівельне сміття не вивезено.
– Роботи виконані абияк, – наголосив Олексадр Плескун. –  На попередніх сесіях депутати «Рідного міста» говорили про недосконалість укладеного договору, ми наполягали на необхідності укладання додаткових угод, які б забезпечили якість робіт та контроль за їх виконанням.
Зараз депутат наполягає на створенні комісії, котра б зафіксувала недоліки у виконаних роботах, надала підряднику акт з претензіями та узгодила строки їх усунення. Олександр Плескун вважає, що міському  УЖКГ необхідно звернутися до суду й стягнути з ТОВ «Дорлідер» штраф за неякісно виконані роботи.
Міська рада запит депутата підтримала, а міський голова Віталій Малецький запевнив, що всі ці зауваження пред’явлені виконавцям робіт й ті повинні  обов’язково  їх усунути. Виявилося, що ремонт дороги ще не завершено й «Дорлідер» отримав лише аванс. Розрахуються з ним після усунення недоліків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.