Побудувати новий міст через Дніпро в Кременчуці коштуватиме 16 млрд грн, новий міст в обхід Кременчука обійдеться дешевше – 12 млрд грн.

Губернатор Полтавської області Валерій Головко  на сесії Полтавської облради 26 квітня оприлюднив попередні цифри будівництва мостів: новий міст в Кременчуці затягне на 16 млрд грривень, а поруч з містом та капремонтом Крюківського мосту – на 12 млрд гривень.
«Є три проекти будівництва мосту в Кременчуцькому регіоні. Перший – Кременчук. Другий – поза міста в обхід і з реконструкцією Крюківського мосту. Попередні цифри – новий (міст) 16 млрд грн, новий в обхід і реконструкція – 12 млрд грн…. З потоку машин, які їдуть через Кременчук моніторинг показав, що 80% вантажівок – це транзит. Я думаю не треба місто перевантажувати і забруднювати… Але рішення поки немає. В Кременчуці всі три проекти презентують»,- зазначив Валерій  Головко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто