Почесний Президент Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Володимир Матицин привітав вихованців та їх тренерів з черговими досягненнями в спорті

Зустріч Почесного Президента КСЄ «Легіон-Спорт», Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина зі спортсменами клубу –Єлизаветою Каланіною, Каро Марадяном, Артемом Усиком і Віталієм Покуляком – вібулася 7 червня в конференцзалі торгово-розважального центру «Європа». Участь у заході  також взяли заступник міського голови Руслан Проценко, директор обласного центру високої спортивної майстерності Костянтин Семеряга, тренери спортсменів Василь Волошин та Михайло Мельник.

 

 

 

 

Володимир Матицин зі спортсменами. Фото прес-служби Кременчуцького міськвиконкому

Дзюдоїстка Єлизавета Каланіна з березня цього року почала підготовку до Чемпіонату Європи. У  лютому 2017 р. вона  стала бронзовим призером на турнірі гранд-слем у Баку, а в квітні цього року посіла 5 місце в Парижі на Чемпіонаті Європи серед дорослих. Завдяки цим результатам Єлизавета Каланіна пройшла відбір  на Чемпіонат Світу серед дорослих, що  відбудеться у Будапешті наприкінці серпня.

Каро Марандян у березні на Чемпіонаті України з дзюдо серед спорсменів до 21 року здобув золоту медаль, восени цього року він проходитиме відбір на Чемпіонат Європи та боротиметься за право взяти участь у Чемпіонаті Світу.

Боксер Артем Усик  посів друге місце на міжнародному турнірі класу «А» в Баку у квітні цього року, а Віталій Покуляк здобув бронзову медаль на подібному турнірі у м. Хабаровськ у травні.

Вітаючи спорсменів із досягненнями, Почесний президент КСЄ «Легіон-Спорт» Володимир Матицин наголосив, що головна мета  клубу – це інвестування у майбутнє. Він побажав спортсменам удачі і подальших успіхів у змаганнях, щоб щоразу підвищувати планку своїх досягнень та прославляти Кременчук.

Віце-мер  Руслан Проценко висловив сподівання, що кременчуцькі боксери і дзюдоїсти візьмуть участь і  у Олімпіаді у Токіо. А також пообіцяв матеріальну підтримку клубу з міського бюджету. Кошти можуть бути виділені  при перегляді міського бюджету за 6 місяців 2017 року.

Віце-мер щиро подякував Почесному  президенту КСЄ «Легіон-Спорт» Володимиру Матицину за вагому фінансову підтримку і розвиток спорту у місті Кременчуці. Він закликав  й інших представників бізнесу брати приклад з Володимира Матицина,  вкладати гроші у спорт та підтримку спортсменів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто