Почесний Президент Клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Володимир Матицин привітав вихованців та їх тренерів з черговими досягненнями в спорті

Зустріч Почесного Президента КСЄ «Легіон-Спорт», Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина зі спортсменами клубу –Єлизаветою Каланіною, Каро Марадяном, Артемом Усиком і Віталієм Покуляком – вібулася 7 червня в конференцзалі торгово-розважального центру «Європа». Участь у заході  також взяли заступник міського голови Руслан Проценко, директор обласного центру високої спортивної майстерності Костянтин Семеряга, тренери спортсменів Василь Волошин та Михайло Мельник.

 

 

 

 

Володимир Матицин зі спортсменами. Фото прес-служби Кременчуцького міськвиконкому

Дзюдоїстка Єлизавета Каланіна з березня цього року почала підготовку до Чемпіонату Європи. У  лютому 2017 р. вона  стала бронзовим призером на турнірі гранд-слем у Баку, а в квітні цього року посіла 5 місце в Парижі на Чемпіонаті Європи серед дорослих. Завдяки цим результатам Єлизавета Каланіна пройшла відбір  на Чемпіонат Світу серед дорослих, що  відбудеться у Будапешті наприкінці серпня.

Каро Марандян у березні на Чемпіонаті України з дзюдо серед спорсменів до 21 року здобув золоту медаль, восени цього року він проходитиме відбір на Чемпіонат Європи та боротиметься за право взяти участь у Чемпіонаті Світу.

Боксер Артем Усик  посів друге місце на міжнародному турнірі класу «А» в Баку у квітні цього року, а Віталій Покуляк здобув бронзову медаль на подібному турнірі у м. Хабаровськ у травні.

Вітаючи спорсменів із досягненнями, Почесний президент КСЄ «Легіон-Спорт» Володимир Матицин наголосив, що головна мета  клубу – це інвестування у майбутнє. Він побажав спортсменам удачі і подальших успіхів у змаганнях, щоб щоразу підвищувати планку своїх досягнень та прославляти Кременчук.

Віце-мер  Руслан Проценко висловив сподівання, що кременчуцькі боксери і дзюдоїсти візьмуть участь і  у Олімпіаді у Токіо. А також пообіцяв матеріальну підтримку клубу з міського бюджету. Кошти можуть бути виділені  при перегляді міського бюджету за 6 місяців 2017 року.

Віце-мер щиро подякував Почесному  президенту КСЄ «Легіон-Спорт» Володимиру Матицину за вагому фінансову підтримку і розвиток спорту у місті Кременчуці. Він закликав  й інших представників бізнесу брати приклад з Володимира Матицина,  вкладати гроші у спорт та підтримку спортсменів.

Залишити відповідь