Подарунок, який почуєш здалеку!

IMG_4434

На Святі першого дзвоника колегіум № 25 приймав численні вітання та презенти від гостей. Та й, власне, урочиста лінійка пройшла не без допомоги подарунка – нової звукової апаратури від ВБФ «Джерело Дніпра».

Свято першого дзвоника у колегіумі № 25 було чи не найгучнішим, адже провели його за допомоги нової звукової апаратури, подарованої Всеукраїнським благодійним фондом «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. Зокрема заклад отримав нові колонки, мікшер та ноутбук.

Минулої зими звукова апаратура школи вийшла з ладу, тож із проханням допомогти колегіум звернувся до Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». На прохання у Фонді відгукнулися – і в закладі з’явилися нові колонки, які вже випробували на Святі першого дзвоника. Завдяки такій техніці й привітання лунали більш гучно та урочисто.

– Перше вересня – довгоочікуваний день для першокласників, – зазначив у вітальній листівці до школярів Почесний Президент ВБФ «Джерело Дніпра» Володимир Матицин. – Так нехай же цей рік стане для всіх школярів роком творчих досягнень, а для вчителів – роком професійних ідей та здобутків. Дуже хочеться, щоб наші діти були найкращими в усьому: навчанні, спорті та в подальшому житті. І я вірю, що саме так і буде!

В колегіумі – наче в кінотеатрі!

Новим звуковим обладнанням від Фонду «Джерело Дніпра» в колегіумі № 25 лишилися задоволені і вчителі, й учні.

– Ви подивіться, які це потужні колонки – наче для якогось кінотеатру, – ділиться враженнями директор закладу Тетяна Лобан. – Для навчально-виховної роботи на найвищому рівні така апаратура вкрай необхідна. Ми будемо використовувати її під час різних урочистих заходів, концертів. Велике спасибі Почесному Президенту ВБФ «Джерело Дніпра» Володимиру Матицину за подароване обладнання – воно дуже дорогоцінне.

Директор зазначила, що в такий нелегкий час це просто шикарний подарунок, і діти оцінять його належним чином.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто