Подія року: в Першій міськлікарні відремонтували реанімацію.

Цього тижня в Першій міській лікарні урочисто було відкрито після реконструкції приміщення реанімаційного відділення. На початку осені тут так само помпезно міська влада відкривала відремонтоване приймальне відділення. А в наступному році керівники міста обіцяють, що урочисті входини відбудуться в Міській дитячій лікарні, де планують відремонтувати хірургічне відділення та операційний блок.

  Для реанімації було придбано  апарат штучної вентиляції легенів  вартістю 700 тис. грн.  Один на все відділення. 

Як повідомляє прес-служба Кременчуцького міськвиконкому, капітальний ремонт реанімаційного відділення Першої лікарні коштував міському бюджету 2,8 млн грн., з яких безпосередньо на будівельні роботи було витрачено 1, 38 млн грн, на медичну апаратуру та решту обладнання – 1,5 млн грн.

Після урочистого пере різання стрічки в оновленій реанімації, міський голова В.Малецький повідомив, що наступного року в Першій міськлікарні планується зробити капремонт операційного блоку та палат хірургічного відділення. Натомість заступник мера пані Усанова на депутатському семінарі з розгляду проекту бюджету міста зазначила, що в планах мерії на 2017 р. відремонтувати операційний блок і хірургічне відділення, але в Міський дитячій лікарня. У бюджеті на ці роботи передбачають відповідно 10 і 15 млн грн. Також, за її словами, наступного року відбудеться  капремонт у терапевтичному відділенні Другої міської лікарні на сумум близько 5 млн грн. Крім того, запланована заміна вікон у  поліклініці Четвертої міської лікарні та поліклінічному відділенні № 3 Міської дитячої лікарні. Ці заклади знаходяться на Молодіжному.

Залишити відповідь