Поганий мир краще?

Валерію Медведовському, поновленому рішенням суду на посаді генерального директора КП “Кременчукводоканал”, мер Віталій Малецький запропонував з*явитись до виконкому і відновитись на посаді генерального директора комунального підприємства.

ubrs4jgk

У листі до пана Медведовського зазначено, що мер має намір виконувати рішення суду про відновлення на посаді генерального директора і компенсації йому середнього заробітку та моральної шкоди.

Як відомо, на вересневій сесії депутати підтримали запропоновані командою мера зміни до Статуту КП “Кременчукводоканал”, згідно з якими головним на підприємстві є Директор, а не Гендиректор. Поміж тим, у рішенні суду зазначено, що пан Медведовський повинен повернутися Генеральним директором підприємства на умовах дії укладеного з ним контракту та діючого в той час Статуту підприємства, що означає “на посаду вищої посадової особи на підприємстві”

 

Можливо від мера будуть якісь пояснення і коментарі щодо змін в Статуті КП і розподілу повноважень між “двома ведмедями в одній барлозі”.

 

Залишити відповідь