Поганий мир краще?

Валерію Медведовському, поновленому рішенням суду на посаді генерального директора КП “Кременчукводоканал”, мер Віталій Малецький запропонував з*явитись до виконкому і відновитись на посаді генерального директора комунального підприємства.

ubrs4jgk

У листі до пана Медведовського зазначено, що мер має намір виконувати рішення суду про відновлення на посаді генерального директора і компенсації йому середнього заробітку та моральної шкоди.

Як відомо, на вересневій сесії депутати підтримали запропоновані командою мера зміни до Статуту КП “Кременчукводоканал”, згідно з якими головним на підприємстві є Директор, а не Гендиректор. Поміж тим, у рішенні суду зазначено, що пан Медведовський повинен повернутися Генеральним директором підприємства на умовах дії укладеного з ним контракту та діючого в той час Статуту підприємства, що означає “на посаду вищої посадової особи на підприємстві”

 

Можливо від мера будуть якісь пояснення і коментарі щодо змін в Статуті КП і розподілу повноважень між “двома ведмедями в одній барлозі”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто