Поки що лише новим протезом, але не квартирою, міська влада допомогла кременчуцькому параолімпійцю, переможцю Ігор в Ріо-де-Жанейро Сергію Ємельянову.

120 тис. грн виділили міська влада на виготовлення нового протезу кременчуцькому спортсмену, який виборов золото на Параолімпіаді в Бразилії Сергію Ємельянову. Про це сьогодні, 12 грудня, було повідомлено на апаратній нараді у міськвиконкомі.

Нагадаємо,  15  вересня 2016 р. Сергій Ємельянов здобув у Ріо золоту медаль у змаганнях з греблі на каное. Президент України Петро Порошенко нагородив чемпіона Ігор орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

У рідному Кременчуці громадськість запропонувала міській владі заохотити параолімпійців – переможців  квартирами. Реагуючи на такі звернення, в мерії розпочали розробку програми пільгового житлового кредитування для придбання квартир параолімпіцям.  Перший внесок по загальній сумі  кредиту буде виплачуватися з міського бюджету. В подальшому, згідно з програмою, власник квартири гаситиме кредит за рахунок  міської  стипендії.

Залишити відповідь