Поки що лише новим протезом, але не квартирою, міська влада допомогла кременчуцькому параолімпійцю, переможцю Ігор в Ріо-де-Жанейро Сергію Ємельянову.

120 тис. грн виділили міська влада на виготовлення нового протезу кременчуцькому спортсмену, який виборов золото на Параолімпіаді в Бразилії Сергію Ємельянову. Про це сьогодні, 12 грудня, було повідомлено на апаратній нараді у міськвиконкомі.

Нагадаємо,  15  вересня 2016 р. Сергій Ємельянов здобув у Ріо золоту медаль у змаганнях з греблі на каное. Президент України Петро Порошенко нагородив чемпіона Ігор орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

У рідному Кременчуці громадськість запропонувала міській владі заохотити параолімпійців – переможців  квартирами. Реагуючи на такі звернення, в мерії розпочали розробку програми пільгового житлового кредитування для придбання квартир параолімпіцям.  Перший внесок по загальній сумі  кредиту буде виплачуватися з міського бюджету. В подальшому, згідно з програмою, власник квартири гаситиме кредит за рахунок  міської  стипендії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто