Покинутий 20 років тому довгобуд шукає господаря

Дотриманням порядку, чистоти і безпеки на території об’єкту незавершеного будівництва біля поліклініки Другої міської лікарні на Раківці не переймається ані балансоутримувач – управління капітального будівництва міста, ані Крюківська райадміністрація. Натомість мешканці будинків №№ 13, 15 та 19 по вул. Генерала Манагарова потерпають від хуліганів, алкоголіків та безпритульних, які постійно навідуються на покинуте будівництво. Депутат округу від партії «Рідне місто» Сергій Мельник порушив болючу проблему мешканців на сесії Кременчуцької міської ради 22 грудня.

 Депутат Кременчуцької міської ради від партії “Рідне місто” Сергій Мельник зробив запит на ім’я міського голови щодо наведення порядку на території покинутого будівництва біля поліклініки Другої міськлікарні. 

«В 1990 р. розпочалося будівництво ще одного корпусу поліклініклінічного відділення Другої міської лікарні, але роботи не були завершені. Вже понад 20 років недобудована споруда, розташована впритул до поліклініки та  буд. № 13 по вул.  Генерала Манагарова,  спричиняє великі незручності мешканцям цих будинків. Незавершене будівництво до цього часу залишається незаконсервованим, відсутні грати в отворах дверей та вікон, через це до споруди легко потрапляють особи без постійного місця проживання, люди з наркотичною залежністю. Всередині будівлі  можна побачити розкидані шприци, а підвал перетворився на сміттєзвалище. Часто там розпалюють  вогнища.  Влітку до пізньої години доби у цій споруди дуже галасно,  волає музика, що заважає мешканцям прилеглих будинків відпочивати. Люди  скаржаться на хуліганську поведінку підлітків, котрі обрали споруду місцем для своїх розваг, наприклад, з даху споруди кидають каміння в перехожих і в вікна сусіднього житлового будинку. Зокрема, хуліганами було розбито  скло  на балконах у квартирах 11, 19, 27 та 43 будинку №13.  Неодноразові звернення до міської влади вжити заходів і нарешті навести порядок в означеному місці залишились без уваги», – повідомив у своєму депутатському запиті на ім’я міського голови Віталія Малецького депутат Сергій Мельник. Він просив у мера сприяння у вирішенні даного питання. 

Депутати запит підтримали, а міський голова пообіцяв, що невдовзі все зміниться і проблема Раківського довгобуду зникне. За його словами,  в найближчі півроку – рік «за цим приміщенням вишикуються черги». Тому що в рамках реформи охорони здоров’я гроші будуть “ходити” за пацієнтом.

Чи справдиться такий оптимізм мера, мешканці Раківки дізнаються за рік. Поки що міський очільник зазначив, що стан території повинні контролювати балансоутримувач та Крюківська райадміністрація.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто