Положення конкурсу “Ми – клас! Я люблю свою країну”

1.Загальні положення.

1.1. Конкурс проводить Громадська організація « Рідне місто» за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» з інформаційною підтримкою громадського тижневика «Кременчуцька Панорама». Конкурс проводиться з метою формування у дітей активної громадської позиції, виховання патріотизму, почуття дружби, колективізму, сприяння згуртованості класу.

1.2. Для вирішення питань по організації та проведенні конкурсу створений організаційний комітет, до складу якого входять:
— Андрюшкіна І.І.- виконавчий директор Всеукраїнського
благодійного фонду « Джерело Дніпра»;
— Гриценко Ю.В.- директор ТОВ «Панорама Кременчука»;
— Борисова Н.П. — виконавчий директор громадської організації
«Рідне місто»;
— Данилейко І.М.- головний редактор газети «Кременчуцька
Панорама»;
— Черняк Т.Ю. — начальник відділу маркетингу газети
«Кременчуцька Панорама»
— Суворова О.І.- голова Президії молодіжної громадської організації
«Нова хвиля».

2. Умови участі у конкурсі.

2.1. У конкурсі беруть участь учні загальноосвітніх шкіл міста.

2.2. Для участі у конкурсі необхідно надати на електронних носіях фото-звіт( до 10 фото + 1 загальне фото класу в форматі JPG) та невелику розповідь
(документ в форматі Microsoft Word) про участь класу у заходах приурочених  до пам’ятних дат нашої держави, вивчення історії рідного краю, участь у благодійніх акціях.
Це виховні години у школі, участь у міських заходах, участь у конкурсах, літературних читаннях по вивченню  творчості видатних людей нашої країни, екскурсії по історичних  місцях та інше.

2.3. Роботи, які не відповідають вимогам пункту 2.2, до участі у конкурсі не приймаються.

3. Умови проведення конкурсу та визначення переможців.

Конкурс проводиться в II етапи:

3.1. I етап: з 22 січня по 3 квітня 2015 року. Роботи приймаються в редакції                                         громадського тижневика «Кременчуцька Панорама» за
адресою: вул. 60 річчя Жовтня, 78-А з 9.00 до 17.00; тел.: 79-22-57 або за електронною адресою: market@panorama.pl.ua
Фотозвіт та невелика розповідь про участь класу у заходах з нагоди  пам’ятних дат, які відзначаються в нашій державі, вивчення історії рідного краю, участь у благодійніх акціях. Це виховні години у школі, участь у міських заходах, участь у конкурсах, літературних читаннях по вивченню творчості видатних людей нашої країни, екскурсії по історичних  місцях України та інше, будуть розміщуватися на сайті газети «Кременчуцька Панорама» www.panorama.pl.ua та на сайті ГО «Рідне місто» www.rtown.pl.ua.
Кожного тижня, оргкомітетом конкурсу обирається кращий клас і його загальне фото розміщується на сторінках громадського тижневика «Кременчуцька Панорама».

II етап: з 3 по 10 квітня 2015 року. Оргкомітетом буде визначений переможець конкурсу за такими критеріями:
— надіслані роботи відображають творчий підхід у висвітленні заданої теми;
— враховується інноваційність та змістовність при висвітленні теми;
— різноманітність форм та методів розкриття теми.

3.2. Результат буде оголошено 16 квітня 2015 року в номері газети «Кременчуцька Панорама» та на сайті тижневика www.panorama.pl.ua, на сайті  ГО «Рідне місто» www.rtown.pl.ua

4. Нагородження переможців. 

4.1. Кращий клас тижня, по визначенню оргкомітету конкурсу, отримує безкоштовну командну гру в боулінг у ТРК «Європа».

4.2. Переможець конкурсу отримує диплом ГО «Рідне місто» і нагороджується екскурсією в м. Чигирин від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

4.3. Дата, місце та час нагородження переможців визначається оргкомітетом.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто