Положення конкурсу “Мій учитель”.

Положення

  конкурсу  «Мій учитель».

 

 1.                                 1.    Загальні положення.

1.1.      Конкурс проводять Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» та Громадська організація « Рідне місто» з інформаційною підтримкою громадського тижневика «Кременчуцька панорама» та «Відкритого радіо». Конкурс проводиться з метою виявлення кращих спеціалістів педагогічної галузі очима учнів та їх батьків, формування у мешканців міста  активної громадської позиції, виховання патріотизму.

1.2.      Для вирішення питань по організації, проведенню конкурсу та визначення  переможців створений  Організаційний комітет.

                                                 2. Умови участі у конкурсі.

2.1.    У конкурсі  беруть участь учнівські та батьківські колективи шкіл міста

Кременчука.

2.2.  Для участі в конкурсі необхідно надіслати фото звіт (до 10 фото) та  лист – розповідь  про свого  улюбленого учителя.  Колектив учнів та батьків кожної школи чи класу може надіслати  на   конкурс  фото звіт та  лист – розповідь  про найкращого учителя в кожну номінацію:

1.  «Мій класний – першокласний!» – кращий класний керівник.

2.  «Мій улюблений викладач»          – кращий учитель – фахівець.

3.  «Мій  перший учитель»                    – кращий учитель початкових  класів.

4.  «Учитель – ентузіаст»                      – учитель, який  поєднує в собі  найкращого

фахівця,  класного  керівника та  активного  лідера в житті школи  та

територіальної громади міста (визнається Оргкомітетом та Управлінням

освіти Виконавчого  комітету Кременчуцької міської ради).

2.3.   Кожний лист має містити таку інформацію:

1. Прізвище, ім’я, по-батькові учителя.

2. Місце роботи (навчальний  заклад).

3. Посада ( претендент в яку номінацію).

4. За  які професійні та людські якості, досягнення, відношення до дітей

автори листа вважають цього  учителя найкращим.

5. Навчальний заклад, контактний телефон авторів листа.

3. Умови проведення конкурсу та визначення переможців.

     3.1. Конкурс проводиться  з 2 вересня по 10 жовтня  2013 року в II етапи:

 I-ий  етап:  з 2  по 27 вересня  2013 року приймаються  фото звіти та листи – розповіді  від учнівських та батьківських колективів шкіл міста за  адресою: вул. В. Бойка,15  з  9.00 до 17.00; тел.: 79-22-57; 79-22-62 або за  електронною адресою:   market@panorama.pl.ua ; www.rtown.pl.ua

IIий етап:  з 28 вересня  по 3 жовтня 2013 року. Оргкомітетом  будуть  визначені   переможці  конкурсу в трьох номінаціях та переможець в номінації «Учитель – ентузіаст».

3.2. Результати та церемонія нагородження буде висвітлено 10  жовтня 2013 року в номері газети «Кременчуцька   Панорама», на сайті тижневика www.panorama.pl.ua   та  на сайті  ГО «Рідне місто» www.rtown.pl.ua

                                 4.  Нагородження переможців. 

4.1. Кращий учитель  у кожній номінації по  визначенню Оргкомітету конкурсу, отримує диплом та цінний подарунок від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра».

4.2.  Вчителі, переможці  та   лауреати конкурсу  здійснять  екскурсію  до одного з визначних місць України.

4.3.  Дата, місце та час нагородження  переможців визначається Оргкомітетом.

Оргкомітет

8 Відповіді для “Положення конкурсу “Мій учитель”.”

 • Тетяна
  03.09.2013 в 23:06

  «Мій улюблений викладач»- кращий учитель – фахівець школи №21,викладач математики – Нагорна Марія Яківна.З превеликим задоволенням хочу залишити відгук адресований чудовому викладачу Нагорній Марії Яківлівні.Неперевершений викладач,дуже гарна людина яка залишиться в моїй пам’яті на довгії роки.Серед інших викладачів її виокремлює надзвичайна терплячість,професійний підхід до викладання та спілкування з учнями.Навчатися у такого викладача надзвичайно легко та приємно.Дуже багато приємних шкільних спогадів пов’зано саме з нею.Спрвжній приклад своїм вихованцям та колегам!
  .

 • Татьяна
  07.09.2013 в 20:41

  «Мій улюблений викладач»- кращий учитель – фахівець, вчитель математики — Нагорна Марія Яківна, школа №31
  Большая благодарность организаторам конкурса, за возможность сказать спасибо талантливым учителям.
  Мария Яковлевна профессионал в своем деле, учитель с большой буквы. Благодаря ей математика стала моим любимым предметом, который оказал значительное влияние на выбор профессионального пути.
  Мария Яковлевна очень педагогично и доступно объясняет материал для любого уровня подготовленности учеников и это вселяет веру в каждого при решении даже самых сложных задач. Она с большой любовью относится к своему делу и заряжает этой любовью своих учеников. Методы преподавания Марии Яковлевны дают не просто возможность освоить необходимую программу, но и заинтересовывает узнавать больше, рождает азарт в решении все более и более сложных задач.

 • Оксана
  07.09.2013 в 21:15

  Професія вчителя – дуже важка і відповідальна. Адже в його руках майбутнє нашої держави. Як це благородно – давати іншим знання, бути порадником і взірцем. Звичайно, далеко не кожний може стати справжнім учителем. Для цього потрібно багато працювати, займатися самоосвітою, щоб уроки стали цікавими і корисними. Я вважаю, що кожен вчитель гідний любові й поваги. Я вдячна всім вчителям, які в мене викладали, викладають і будуть викладати, але найбільше – вчителю Кременчуцької школи І-ІІІ ступенів № 31, Нагорній Марії Яківні. Завдяки їй найскладніший предмет – математику, я не лише розумію, але й вважаю найулюбленішим предметом із усіх. Скажу навіть більше: з мого класу математику розуміла і любила більша половина учнів, а цей факт характеризую Марію Яківну як учителя, який не лише сам володіє матеріалом, а й може пояснити такий складний предмет в доступній формі іншим. Окрім високого професіоналізму, вона просто гарна людина, з якою приємно спілкуватися. Саме таким, на мою думку, повинен бути кожен учитель. Я вдячна долі, що в мене викладав такий учитель як Нагорна Марія Яківна!

 • Людмила
  17.09.2013 в 13:48

  Мій перший учитель.
  Школа – це маленьке життя, яке свого часу проживає кожен з нас. Вона дає величезний багаж знань, який ми беремо у доросле життя. Саме від того, як зустріне в школі дитину перший учитель, багато в чому залежить,як діти долатимуть життєві перешкоди, як будуть розуміти одне одного, вибачати, підтримувати друзів у важку хвилину, допомагати тим, хто цього потребує.
  Саме про такого Вчителя з великої літери хочемо ми розповісти, батьки 4-В класу гімназії № 5 ім. Т.Г. Шевченка. Звуть її Маслій Віра Іванівна. Іноді здається, що і веселіше, і запальніше її немає в світі. Своєю енергією, креативом заряджає вонаі нас, і наших дітей. Це Віра Іванівна вчила ще маленьких нетям писати цифрам вусики, щоб розділити число на частини, сама складала душевні вірші і дарувала їх дітям на свята. Вона знає напам’ять усі твори, які пишуть діти, щиро переживає всі їхні удачі і помилки. Як птах розправляє крила над пташенятами, так і Віра Іванівна обійме своїх учнів зранку і кожному знайде добре словечко. І ніхто не спить на уроках, за дверима класу чути дружній сміх, тому що наші діти вчаться не в нудній і дотошній, а в жартівливій та ігровій обстановці. Скільки нетрадиційних цікавинок використовує вона підчас навчання! Це і заохочуючі смайлики, і розмальовки-завдання, і всілякі ребуси та шаради. Хіба це не диво, зустріти такого Вчителя для своєї дитини? Коли діти, повертаючись додому, розповідають, якіцікаві пісніїм вмикають на перервах чи під час фізкультхвилинки, то нам самим хочеться взяти участь у тих дійствах. Є серед нас сім’ї, які вже другу дитину привели навчатися саме до Віри Іванівни, а це -знак якості навчання.
  На батьківських зборах у нас завжди аншлаг. І все тому, що батьків, як буває зазвичай, не сварять і повчають, а з любов’ю і увагою кожному розкажуть саме про його дитину, терпляче пояснять таку непросту шкільну програму, і не тільки її, а ще поділяться життєвою порадою, як краще допомогти дитині з домашніми завданнями, недбайливих батьків закличуть тепліше одягнути дитину, старанним від душі подякують за щоденну працю. І всім нам здається, що життя вдалося, коли такий Учитель дійснохвилюється за наших маленьких учнів. Кожна дитина для нашої Віри Іванівни особистість, яку вона дбайливо розвиває.
  У талановитого вчителя і діти талановиті! Коли приходять свята в наш клас, це свято для душі. Віра Іванівна і співає, і танцює разом з учнями, а які дитячі п’єси вона пише і розучує з дітьми! Кожному знайдеться де себе проявити. Ми, батьки, дивимося на своїх дітей роззявивши рота, дивуючись, як красиво, артистично і з гумором виступають наші маленькі артисти. І в кожному слові, в кожному русі дітей відчувається особистий приклад Віри Іванівни.
  Бути справжнім учителем зможе тільки справжня людина. А для вчителя початкових класів, першого вчителя у житті, так нам здається, це найголовніша умова. Тому з повагою звертаємось до вас і закликаємо відзначити нашу першу вчительку, Маслій Віру Іванівну, за її невгамовне серце, за веселу творчу вдачу, за щиру любов до дітей, бо саме така педмайстерність є взірцем для наслідування.

 • «Мій улюблений викладач»- кращий учитель – фахівець школи №21,викладач математики — Нагорна Марія Яківна!
  Як кажуть в народі, є вчителі від самого Бога…це саме про Марію Яківну! Її професіоналізму немає меж, а правильний підхід і здатність зразу знаходити контакт с учнями перевершує усі найкращі якості вчителя!
  Я завжди поважала строгих і справедливих вчителів, тільки так можна здобути справжні знання! Точні науки після правильного викладання здаються цікавими і легкими! Я пам”ятаю, як була дуже сором”язлива на уроках, не завжди піднімала руку коли знала відповідь, та Марія Яківна виховала в мені цілеспрямовану та більш впевненою в собі!Дякую їй за це!

 • Конечно красиваЯ
  24.09.2013 в 21:34

  Фахівець школи №31-Могилей Марина Олегівна поєднує в собі найкращого
  вчителя, класного керівника та активного лідера в житті школи .Вона несе з дому все, що може вам стати в нагоді на робочому місці. Приносить в будинок масу непотрібного, з точки зору нормальних людей, ії рідних і близьких, які з побоюванням спостерігають за тим, як невідворотно зростає гора макулатури у квартирі. Її знайомі, далекі від освіти, не розуміють, коли вона говорите про своїх 28 дітей і 45 батьків. Кожна неформальна зустріч Марини Олегівни з колегами неминуче переростає в міні-педраду, незважаючи на те, що вони весь час присягали про школу не говорити. Вона схоплюєтеся серед ночі, щоб записати чергову геніальну ідею до завтрашнього уроку. Її квартира уже задихається від вазочок та інших непотрібних дрібничок, викинути які не дозволяє совість ,бо це подарунки дітей.
  Вона вмієте фарбувати, клеїти, забивати цвяхи, лагодити меблі, працювати до ранку, умовляти, прощати, ходити на роботу хворою і входити в чиєсь становище. Не вмієте говорити «ні» адміністрації, та спокійно проходити повз книжкові прилавки. Купуючи сумочку, вона перш за все дивитеся не на її дизайн, а на її місткість, щоб туди вміщалося якомога більше зошитів!
  Марина Олегівна – це особливий вчитель, кожна дитина мріє про доброго, розумного, класного керівника, про те, щоб школа приносила радість,саме вона закладає в дітях моральні основи, налаштовує на правильне ставлення до навчання, школи, дружби. Скільки праці й терпіння вона вікористовує, щоб з маленьких, непосидючих бешкетників виростити вдумливе, цілеспрямоване молоде покоління. Марина Олегівна-педагог великої душі, якого люблять діти, бо вона є їх справжнім другом. 🙂
  З повагою батьківська родина 6-Б класу

 • Вербицька Ірина
  29.09.2013 в 11:49

  «Мій улюблений викладач»- найкращий фахівець у своїй справі – фахівець школи №31,викладач — Могилей Марина Олегівна,прекрасний педагог, знавець своєї справи. Не часто зустрінеш людину, яка здатна повністю віддавати себе улюбленій професії, цілком та повністю ділитися теплом своєї душі з дітьми. Ми щиро вдячні за її сумлінну працю, життєву мудрість та коллосальний ентузіазм, яким вона ділиться з своїми вихованцями. Якщо вчитель прекрасний, то й діти завжди будуть в нього найкращими! Дякуємо за турботу, розуміння, тепло, що регулярно відається учням. З вдячністю родина 6 класу.

 • Колега
  03.10.2013 в 09:38

  Учитель. Яка величезна відповідальність лягає на плечі людини, яка вибрала цю професію. Це відповідальність за душі дітей, іх життя, їх майбутнє. Бо, що посіє вчитель у дитячі серця, те неодмінно дасть свої плоди. Та є вчителі, як кажуть “від Бога”. І це можна сказати про мою колегу вчителя англійської мови і психолога ЗОШ № 31 Могилей М. О.
  Життя само вивело її на цю стежину. І зовсім недавно на неї лягла ця вагома відповідальність. Та те, як вона взялась за цю справу, викликає захоплення. Віддавати всю душу дітям, всю себе улюбленій справі можуть не всі. Їй вдається і як вчителю-предметнику використовувати всі новітні технології в викладанні англійської мови, і як класному керівникові згуртувати, об’єднати клас в єдиний організм, створити атмосферу доброти і взаємоповаги в колективі. І все це завдяки безкінечній любові до дітей. Для неї немає хороших і паганих. А є, як вона каже “мої”. І з її вуст часто чую: “Ви найкраші”. І діти відповідають їй такоюж любов’ю, яку я бачу в їх оченятах.
  Енергійна, рішуча, смілива, відверта, з високим почуттям гумору. Все це про Марину Олегівну. Мені, як колезі, дуже приємно спілкуватись з такою порядною людиною. Саме таким повинен бути сучасний учитель!

Залишити відповідь