Полтавщина – третя в Україні область за наповненням державного бюджету

Зовнішньо-торгівельний оборот товару у Полтавській області у минулому році склав понад 2,5 млрд доларів США. Про це повідомили в Департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації.

«Завдяки угоді про вільну торгівлю з країнами ЄС ми маємо майже 40% експорту наших полтавських товарів саме до країн ЄС. Це близько 28 країн», – зазначила директор Департементу Інна Іщенко.

Пріоритетними також залишаються ринки країн сходу та Африки. Наприклад, Китай цікавить продукція гірничо-збагачувального комбінату, а країни Африки – агропромислового комплексу.

Підприємства Полтавщини, що займаються експортом продукції, потужно представляють себе у світі. Зокрема, завод «АвтоКрАЗ» взяв участь у міжнародній оборонній виставці в Абу-Дабі, а Крюківський вагонобудівний завод минулого року був представлений у Берліні лінійкою своєї потужної техніки. «Наші 3 підприємства за версією журналу «Бізнес» увійшли у топ найкращих та потужних підприємств. Це Кременчуцький завод дорожніх машин, підприємство харчової промисловості «Полтавакондитер», а також компанія «Лукас», – поінформувала Інна Іщенко.

На початку 2015 року експорт товару мав спад на 72%. «На сьогоднішній день нам вдалося його уповільнити і навіть прискорити на 30 %», – додала Інна Іщенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто