Поєдинки – один за одним

24048088

Кременчужанин Денис Пояцика – вихованець КСЄ «Легіон-Спорт» і капітан команди боксерів «Українські отамани» – здобув 4-ту перемогу для своєї команди в рамках 5-го сезону Всесвітньої серії боксу (WSB).

13 лютого наші хлопці виграли в «Алжирських пустельних яструбів» з рахунком 3:2.  Доля поєдинку вирішувалася під час останнього бою, де у ваговій категорії до 91 кг зустрілися наш Денис Пояцика та алжирець Бузіані Хоуна. Незважаючи на те, що поєдинок алжирець провів агресивно, капітан нашої команди у вирішальну мить не підвів: у матчі проти «Алжирських пустельних яструбів» він приніс команді підсумкову перемогу. Зазначимо, що пройшов цей поєдинок в Африці, а саме – у м. Бліда на півночі Алжиру. На цей матч тренер «Українських отаманів» та клубу спортивних єдиноборств Кременчука «Легіон-Спорт» Михайло Мельник покладав великі сподівання: реабілітуватися після домашньої поразки від «Марокканських атласних левів» і зберегти за собою статус одного з лідерів у підгрупі А. Як бачимо, завдання виконано: боксерська збірна «Українські отамани» здобула 4-ту перемогу в матчі групового етапу 5-го сезону Всесвітньої серії боксу (щоправда, не обійшлося без травм – Денис Пояцика пошкодив руку та ногу).

Нагадаємо, раніше «Отамани» перемогли «Мексиканських воїнів» (4:1), «Британських левових сердець» (3:2) та «Китайських драконів» (3:2). А ось у поєдинку з «Марокканськими атласними левами» українці поступилися з рахунком 2:3.

Наступне випробування для «Українських отаманів» також буде виїзним – вже 21 лютого підопічні Михайла Мельника поїдуть до Волгограда, де заплановано поєдинок проти «Команди Росії».

– Календар боїв дуже насичений, вони проходять майже щотижня, – розповів «КП» по телефону Михайло Мельник. – У нас є дві команди, розділені на вагові категорії. То ось одна тільки повернулася, а інша – вже від’їжджає до Росії. Тим часом перша вже готується до поєдинку з командою Куби, який відбудеться в Україні. І так триватиме до квітня.

iR50MILCCQk

Михайло Мельник також додав, що в рамках Всесвітньої серії боксу в Алжирі Денис Пояцика отримав уже третю за рахунком перемогу та був визнаний кращим боксером у своїй ваговій категорії. Боротьба ж за ліцензію, що надає право брати участь в Олімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро, триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто