Поєдинки – один за одним

24048088

Кременчужанин Денис Пояцика – вихованець КСЄ «Легіон-Спорт» і капітан команди боксерів «Українські отамани» – здобув 4-ту перемогу для своєї команди в рамках 5-го сезону Всесвітньої серії боксу (WSB).

13 лютого наші хлопці виграли в «Алжирських пустельних яструбів» з рахунком 3:2.  Доля поєдинку вирішувалася під час останнього бою, де у ваговій категорії до 91 кг зустрілися наш Денис Пояцика та алжирець Бузіані Хоуна. Незважаючи на те, що поєдинок алжирець провів агресивно, капітан нашої команди у вирішальну мить не підвів: у матчі проти «Алжирських пустельних яструбів» він приніс команді підсумкову перемогу. Зазначимо, що пройшов цей поєдинок в Африці, а саме – у м. Бліда на півночі Алжиру. На цей матч тренер «Українських отаманів» та клубу спортивних єдиноборств Кременчука «Легіон-Спорт» Михайло Мельник покладав великі сподівання: реабілітуватися після домашньої поразки від «Марокканських атласних левів» і зберегти за собою статус одного з лідерів у підгрупі А. Як бачимо, завдання виконано: боксерська збірна «Українські отамани» здобула 4-ту перемогу в матчі групового етапу 5-го сезону Всесвітньої серії боксу (щоправда, не обійшлося без травм – Денис Пояцика пошкодив руку та ногу).

Нагадаємо, раніше «Отамани» перемогли «Мексиканських воїнів» (4:1), «Британських левових сердець» (3:2) та «Китайських драконів» (3:2). А ось у поєдинку з «Марокканськими атласними левами» українці поступилися з рахунком 2:3.

Наступне випробування для «Українських отаманів» також буде виїзним – вже 21 лютого підопічні Михайла Мельника поїдуть до Волгограда, де заплановано поєдинок проти «Команди Росії».

– Календар боїв дуже насичений, вони проходять майже щотижня, – розповів «КП» по телефону Михайло Мельник. – У нас є дві команди, розділені на вагові категорії. То ось одна тільки повернулася, а інша – вже від’їжджає до Росії. Тим часом перша вже готується до поєдинку з командою Куби, який відбудеться в Україні. І так триватиме до квітня.

iR50MILCCQk

Михайло Мельник також додав, що в рамках Всесвітньої серії боксу в Алжирі Денис Пояцика отримав уже третю за рахунком перемогу та був визнаний кращим боксером у своїй ваговій категорії. Боротьба ж за ліцензію, що надає право брати участь в Олімпійських іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро, триває.

Залишити відповідь