Позиція міського голови Олега Бабаєва відносно ситуації навколо приватної телекомпанії «Візит»

Сьогодні міський голова Олег Бабаєв на зустрічі із представниками міських засобів масової інформації висловив свою точку зору та окреслив свою позицію щодо судових позивів до власників приватної телекомпанії «Візит». Олег Бабаєв у своєму зверненні до журналістів зазначив:
«Сьогодні ніхто не веде війни із телеканалом «Візит». Офіційно заявляю, що у мене, як у мера міста, немає жодних претензій до працівників телеканалу. Наразі існує єдина проблема і стосується вона незаконного привласнення родиною Мельників телекомпанії, що від початку її створення належала територіальній громаді Кременчука. Своїм моральним обов’язком я вважаю за необхідне повернути громадськості її власність, якою є телекомпанія «Візит». Вивчивши по цій справі всі наявні документи, я наголошую на тому, що ми діємо у рамках правового поля. Якщо сьогодні на телеканалі звучить інформація про рейдерський захват, то вона не відповідає дійсності. З впевненістю завіряю всіх кременчужан, що війна, про яку зараз говорять, є повним абсурдом. Якщо ж власники «Візиту» називають рейдерством повернення місту власності, якою вони заволоділи нечесним шляхом, то вони помиляються.
Сьогодні ми говоримо лише про повернення громаді Кременчука того, що по праву має їй належати. При цьому зазначаю, що лише єдина інстанція в країні – суд, зможе винести законне рішення по цій справі, відповідно визначити чия позиція є правильною. Тож ще раз наголошую, що ні про який рейдерський захват не може буде й мови.
Наступне, на що хочу звернути вашу увагу – на сьогоднішній день немає ніякого протистояння міської влади та міського голови до журналістів телекомпанії «Візит». Ні на кого з журналістів не було ніякого тиску і, тим паче, його не буде й надалі. Я поважаю кожного з вас, поважаю ваші думки, лише закликаю всіх вас до об’єктивності та справедливості у плані висвітлення і цієї ситуації в тому числі.
Стосовно того, якщо суд винесе рішення про повернення телекомпанії «Візит» у власність територіальній громаді, то обіцяю, що за такої умови в документи підприємства будуть внесені пункти, що визначатимуть заборону приватизації телекомпанії будь-кому при будь-якій владі. «Візит» не може бути приватним, він обов’язково матиме статус громадського телебачення, слугуватиме виключно інтересам громади, а не окремо взятим особистостям».

Залишити відповідь