Прагнули і перемогли!

1429181470_dscf3755

Якщо чогось палко прагнути, все обов’язково вийде! Хлопці та дівчата з 11-Б мріяли на завершення школи здійснити спільну подорож і доклали всіх зусиль, аби їхня мрія здійснилася.

Ще в лютому цього року, дізнавшись про старт проекту «Ми – клас!» від ГО «Рідне місто» та Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, одинадцятикласники в числі перших надіслали заявки на участь. Здобули перемогу у відбірковому етапі (нагородою став турнір у боулінг для всього класу), дійшли до фіналу й отримали головний диплом проекту. Цього року він був присвячений темі любові до України. 11-Б довів, що вони – справжні патріоти. Учні брали участь у багатьох акціях на підтримку воїнів АТО та переселенців, плели маскувальні сітки для бійців, збирали теплий одяг та книжки для дітей з інтернатів, чиї батьки загинули під час бойових дій на Донеччині.
– Все, що ми робили – це не заради галочки, всі ми щиро переймаємось спільною справою – допомогти воїнам, підтримати тих, хто втратив рідних, домівку. Ми любимо свою країну й не залишаємось осторонь у складний для нашої держави час, – зазначає староста класу Марія Задорожна.
А голова громадської організації «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради із партії «Рідне місто» Юрій Гриценко, в свою чергу, бажає щасливого майбутнього одинадцятикласникам – цьогорічним випускникам. Вручаючи диплом переможця проекту «Ми – клас!», він побажав молоді здійснення найсміливіших планів у дорослому житті.
«Ми віримо у вас, ви – наше майбутнє!», – наголосив Юрій Гриценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто