Прагнули і перемогли!

1429181470_dscf3755

Якщо чогось палко прагнути, все обов’язково вийде! Хлопці та дівчата з 11-Б мріяли на завершення школи здійснити спільну подорож і доклали всіх зусиль, аби їхня мрія здійснилася.

Ще в лютому цього року, дізнавшись про старт проекту «Ми – клас!» від ГО «Рідне місто» та Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, одинадцятикласники в числі перших надіслали заявки на участь. Здобули перемогу у відбірковому етапі (нагородою став турнір у боулінг для всього класу), дійшли до фіналу й отримали головний диплом проекту. Цього року він був присвячений темі любові до України. 11-Б довів, що вони – справжні патріоти. Учні брали участь у багатьох акціях на підтримку воїнів АТО та переселенців, плели маскувальні сітки для бійців, збирали теплий одяг та книжки для дітей з інтернатів, чиї батьки загинули під час бойових дій на Донеччині.
– Все, що ми робили – це не заради галочки, всі ми щиро переймаємось спільною справою – допомогти воїнам, підтримати тих, хто втратив рідних, домівку. Ми любимо свою країну й не залишаємось осторонь у складний для нашої держави час, – зазначає староста класу Марія Задорожна.
А голова громадської організації «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради із партії «Рідне місто» Юрій Гриценко, в свою чергу, бажає щасливого майбутнього одинадцятикласникам – цьогорічним випускникам. Вручаючи диплом переможця проекту «Ми – клас!», він побажав молоді здійснення найсміливіших планів у дорослому житті.
«Ми віримо у вас, ви – наше майбутнє!», – наголосив Юрій Гриценко.

Залишити відповідь