Працівники КАТП-1628 та управляючих компаній прибирають листя в різних мікрорайонах Кременчука

22 жовтня у рамках двомісячника чистоти та порядку бригади КАТП-1628 та працівники управляючих компаній працюють у різних мікрорайонах Кременчука. За інформацією УЖКГ, сьогодні прибирають прибордюрну зону у центральній частині міста: на вул. Леніна, Перемоги, Жовтневій, Боровського, Артема, Горького, 1905 року, Пролетарській, Шевченка. Вивезення вуличного сміття здійснюється з вулиць 60 років Жовтня, Київської, Леонова та зі шляхопроводу, що на вул. Ярмарковій.
Окрім того, до сьогодні приберуть листя та сміття з вулиць 40 років Жовтня, Маяковського, Московській, Сумській, Красіна, Перемоги, 60 років Жовтня, Київській, Приходько, Республіканській тощо.
За інформацією керівника УЖКГ Сергія Яроша, з початку двомісячника чистоти та порядку комунальники вивезли вже понад 2 880 куб. метрів вуличного сміття, листя, та гілок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.