Придніпровський ринок залишиться

Згідно зі змінами, які внесені до Генерального плану забудови Кременчука, на місці Придніпровського ринку пропонують звести торговельно-розважальний центр. Новина схвилювала торговців – невже ринок закриють?– Я не знаю, коли почнеться будівництво, але ринок ми якось відстоїмо, – запевнила начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк. – Не можна викинути стільки людей просто на вулицю.
Голова ГО підприємців м. Кременчука «Народна рада» Андрій Огородніков говорить, що зі свого боку стежитиме за майбутньою реконструкцією.
–Ми вимагаємо, щоб всі підприємці, які працюють зараз на Придніпровському ринку, за бажанням перейшли працювати під дах нового торгового комплексу – з освітленням, опаленням і туалетами. Але головна умова висунута і меморандумом підтверджена: вартість оренди для них має бути такою ж, як і на Придніпровському ринку, аналогічна «контейнерній». Єдине – доведеться доплатити за енергоносії, – розповів А. Огородніков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто