Прийом мешканців депутатами “Рідного міста”

Депутати фракції “Рідне місто” відновили щотижневий прийом мешканців міста в Громадській приймальні ГО “Рідне місто” за адресою: проспект Свободи 78А.

znak_rm

Прийом мешканців ведуть п*ять депутатів. Графік прийому мешканців депутатами фракції “Рідне місто”:

Голова фракції ПП “Рідне місто” Олександр Анатолійович Роженко, Виборчий округ №22, заступник голови постійної депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури – 2-й понеділок кожного місяця з 15 до 17 годин.

Заступник голови фракції ПП “Рідне місто” Олександр Володимирович Плескун, Виборчий округ №41, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики – 3-й понеділок кожного місяця з 14 до 17 годин.

Член фракції ПП “Рідне місто” Валентина Данилівна Головко, Виборчий округ № 36, постійна депутатська комісія з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торгівельного обслуговування та регуляторної політики – 1-й четвер кожного місяця з 15 до 18 годин

Член фракції ПП “Рідне місто” Сергій Вікторович Мельник, Виборчий округ № 40, постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв*язку та ІТ-технологій – 3-й вiвторок  кожного місяця з 14 до 16 годин.

Член фракції ПП “рідне місто” Володимир Вікторович Шибашов, Виборчий округ № 12, постійна депутатська комісія з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, АТО, охорони здоров*я, материнства та дитинства – 1-й та 4-й понеділок кожного місяця з 15 до 17 годин

Депутати також ведуть прийоми один раз на місяць на своїх  виборчих округах. Адреси і контакти депутатських приймалень на округах розміщені на особистих сторінках депутатів в розділі Наші депутати

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН І ЧЕКАЄМО ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ДОПОМОГИ В НАШОМУ РІДНОМУ МІСТІ.

Залишити відповідь