Прийом мешканців депутатами “Рідного міста”

Депутати фракції “Рідне місто” відновили щотижневий прийом мешканців міста в Громадській приймальні ГО “Рідне місто” за адресою: проспект Свободи 78А.

znak_rm

Прийом мешканців ведуть п*ять депутатів. Графік прийому мешканців депутатами фракції “Рідне місто”:

Голова фракції ПП “Рідне місто” Олександр Анатолійович Роженко, Виборчий округ №22, заступник голови постійної депутатської комісії з питань екології, регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури – 2-й понеділок кожного місяця з 15 до 17 годин.

Заступник голови фракції ПП “Рідне місто” Олександр Володимирович Плескун, Виборчий округ №41, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики – 3-й понеділок кожного місяця з 14 до 17 годин.

Член фракції ПП “Рідне місто” Валентина Данилівна Головко, Виборчий округ № 36, постійна депутатська комісія з питань промисловості, будівництва, підприємницької діяльності, побутового, торгівельного обслуговування та регуляторної політики – 1-й четвер кожного місяця з 15 до 18 годин

Член фракції ПП “Рідне місто” Сергій Вікторович Мельник, Виборчий округ № 40, постійна депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, управління комунальною власністю, енергозбереження, транспорту, зв*язку та ІТ-технологій – 3-й вiвторок  кожного місяця з 14 до 16 годин.

Член фракції ПП “рідне місто” Володимир Вікторович Шибашов, Виборчий округ № 12, постійна депутатська комісія з питань освіти, молоді, культури, спорту, соціального захисту населення, АТО, охорони здоров*я, материнства та дитинства – 1-й та 4-й понеділок кожного місяця з 15 до 17 годин

Депутати також ведуть прийоми один раз на місяць на своїх  виборчих округах. Адреси і контакти депутатських приймалень на округах розміщені на особистих сторінках депутатів в розділі Наші депутати

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ГРОМАДЯН І ЧЕКАЄМО ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ НАШОЇ ДОПОМОГИ В НАШОМУ РІДНОМУ МІСТІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто