Приміщенню колишньої школи № 14 знайдуть орендарів

1418380044_shkola-14

Школу № 14 по вул. Гагаріна закрили навесні 2013 р., щоб віддати будівлю під Центр адміністративних послуг. Міська влада тоді запевняла, що жодних комерційних інтересів стосовно будівлі в самому центрі міста не переслідує. Однак, скоро вже 2 роки, як приміщення стоїть порожнім. Не по-господарськи це якось, заявляють вже нинішні керівники міста.
До реконструкції приміщення колишньої школи № 14 під Центр адміністративних послуг справа дійде, в найкращому випадку, роки за 2-3, прогнозує перший заступник міського Віктор Калашник. Головна причина – відсутність коштів. Ще недавно в мерії сподівалось на допомогу держави в цьому питанні, сьогодні ж, при загальній фінансовій скруті, надії на держсубвенцію немає. До того ж місто ще не виготовило (за власний кошт – близько 1 млн грн) проект реконструкції. До розробки планують приступити в наступному році, звісно, якщо в міському бюджеті знайдуться кошти.
А поки що міська влада вирішила використати порожнє приміщення школи № 14 для розміщення там громадських організацій та філії Крюківського терцентру обслуговування пенсіонерів та інвалідів. Про це сьогодні на апаратній нараді в міськвиконкомі заявив перший віце-мер Віктор Калашник. Яку суму платитимуть ці організації за оренду приміщень і чи платитимуть взагалі, вирішуватимуть депутати міської ради. А щоб місто отримувало хоч якийсь зиск від будівлі, частина приміщень можливо буде віддана в оренду комерційних структурам, зазначає Віктор Калашник.
Нагадаємо, що приміщення розформованої школи перебуває на балансі міського управління освіти, місто оплачує опалення та охорону будівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто