Приміщенню колишньої школи № 14 знайдуть орендарів

1418380044_shkola-14

Школу № 14 по вул. Гагаріна закрили навесні 2013 р., щоб віддати будівлю під Центр адміністративних послуг. Міська влада тоді запевняла, що жодних комерційних інтересів стосовно будівлі в самому центрі міста не переслідує. Однак, скоро вже 2 роки, як приміщення стоїть порожнім. Не по-господарськи це якось, заявляють вже нинішні керівники міста.
До реконструкції приміщення колишньої школи № 14 під Центр адміністративних послуг справа дійде, в найкращому випадку, роки за 2-3, прогнозує перший заступник міського Віктор Калашник. Головна причина – відсутність коштів. Ще недавно в мерії сподівалось на допомогу держави в цьому питанні, сьогодні ж, при загальній фінансовій скруті, надії на держсубвенцію немає. До того ж місто ще не виготовило (за власний кошт – близько 1 млн грн) проект реконструкції. До розробки планують приступити в наступному році, звісно, якщо в міському бюджеті знайдуться кошти.
А поки що міська влада вирішила використати порожнє приміщення школи № 14 для розміщення там громадських організацій та філії Крюківського терцентру обслуговування пенсіонерів та інвалідів. Про це сьогодні на апаратній нараді в міськвиконкомі заявив перший віце-мер Віктор Калашник. Яку суму платитимуть ці організації за оренду приміщень і чи платитимуть взагалі, вирішуватимуть депутати міської ради. А щоб місто отримувало хоч якийсь зиск від будівлі, частина приміщень можливо буде віддана в оренду комерційних структурам, зазначає Віктор Калашник.
Нагадаємо, що приміщення розформованої школи перебуває на балансі міського управління освіти, місто оплачує опалення та охорону будівлі.

Залишити відповідь