Призи від “Рідного міста” та фонду “Джерело Дніпра” за силу духу та прагнення до перемоги

Перший відкритий турнір з плавання серед спортсменів із обмеженими можливостями, що 21-23 березня відбувся у Кременчуці, зібрав близько 100 учасників з усіх регіонів України. Змагання були присвячені пам`яті багаторазового рекордсмена України, майстра спорту  України Івана Торовика, а  організували їх відділ з фізичної культури і спорту виконкому Кременчуцької міської ради та ГО «На крилах надіії України».  Нагороди для переможців, серед яких  були й шестеро кременчуцужан, допомогли придбати кременчуцькі депутати. Зокрема, за особисті досягнення призами від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» (Почесний Президент – Володимир Матицин) та громадської організації «Рідне місто» спортсменів заохотив депутат кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Володимир Шибашов.

 

Турнір відбувся на базі  басейні «Нептун» КНУ ім. Михайла Остроградського. Участь у ньому  взяли 93 плавці з Кременчука, Горішніх Плавнів, Дніпра, Херсону, Запоріжжя, Харкова, Києва, Кривого Рогу, Рівного, Одеси та Київської обл.

У складі кременчуцької збірної виступало 6 спортсменів секції плавання Кременчуцької філії Полтавського регіонального центру з фізичної  культури і спорту інвалідів «Інваспорт», яких тренує майстер спорту України  з плавання Олександр Хорольський.

Серед спортсменок змагального класу S-14 кременчужанка Марина Тимошенко  стала переможницею на дистанціях 50 м вільним стилем, 50 м. брасом та 50 м. на спині.  Серед спортсменів з вадами слуху на дистанції 50 вільним стилем  І –е місце посів учень 7-А класу ЗОШ №22 м .Кременчука Артем Стегній, який вперше в житті виконав норматив ІІІ-го дорослого спортивного розряду, а на дистанції 50 м брасом переможцем став дебютант змагань такого рівня, учень 9-А класу Кременчуцького колегіуму №25 Гостомисл Видюк, при цьому виконавши норматив І-го юнацького розряду.

У змагальному класі S-7 учень 10 класу ЗОШ №28 м.Кременчука Богдан Третьяков 100 м на спині – 2 місце з результатом ІІ-го дорослого спортивного  розряду,50 м на спині-2 місце з результатом І-го дорослого спортивного  розряду. На  дистанції 50 м вільним  стилем із результатом І-го розряду Богдан став  четвертим. Крім того хлопець був учасником команди Кременчука у чоловічій естафеті 4х 50м вільним стилем (S1- S13), у якій кременчужани стали срібними призерами, програвши 1 сек. естафетній команді з Херсона.

Економіст вагонобудівного заводу Олексій Петриченко одержав бронзову нагороду за виступ на дистанції 50 м вільним стилем(S-6). Ветеран плавання Яна Швидь у змагальному класі S-14 стала другою на дистанціях 50 м. вільним стилем та на спині.

Змагання такого представницького рівня в Кременчуці проводились вперше. Серед гостей і учасників змагань було чимало відомих особистостей нашого міста та спортивної еліти України – призерів та учасників останньої Пара-Олімпіади в Ріо де Жанейро.

Всі учасники і організатори змагань були нагороджені пам’ятними призами і медалями, а найактивніші команди і спортсмени нагороджені командними кубками і особистими призами за вдалий виступ в окремих дисціплінах.

Залишити відповідь