Про результати перевірки КТРК комісія доповість 26 травня

maxresdefault

Роботу Кременчуцької телерадіокомпанії та міського юридичного відділу перевіряють депутати міськради. Обидві комісії вже мають попередні результати своїх перевірок.

Перепелятник тягне час
Депутатську комісію, яка перевіряє роботу Кременчуцької ТРК та її керівника Сергія Перепелятника, очолив представник фракції «Рідне місто» в міськраді Василь Волошин. Він поділився з «КП» результатами роботи комісії:
– Від самого початку комісія стикнулася, м’яко кажучи, з певними перепонами у своїй роботі. Нам не давали доступ до документів, навіть, за наказом секретаря міськради Івка. Питань виникло багато, але Сергій Перепелятник (керівник Кременчуцької ТРК-авт.) не йде на контакт, усілякими способами уникає пояснень. То він – на лікарняному три тижні, не виходить на зв’язок. То начебто обіцяє надати письмові пояснення, але і досі «годує завтраками». Як на мене, це просто штучне затягування часу. Не виключено, що в деяких питаннях мають розібратись компетентні органи. Та навіть те, що лежить на поверхні, уже зараз вимагає пояснень. За статутом КТРК, всі рішення мають проходити узгодження з міськрадою. У штаті КТРК – 20 працівників. Але пан Перепелятник самостійно, всупереч статуту бере на роботу ще 4 чоловік. Питання ж на узгодження виносить лише через 2-3 місяці. Є грубі порушення і в фінансово-господарській діяльності. Капремонт автомобілів, які не перебувають на балансі підприємства, здійснюється за кошти КТРК, а фактично за бюджетні кошти. Результати своєї перевірки комісія готова надати уже на цій сесії міськради 26 травня, – обіцяє Василь Волошин
Як відомо, Сергій Перепелятник написав заяву про звільнення з посади директора КТРК. Утім, «заява про звільнення з посади від відповідальності за порушення не звільняє», – каже Василь Волошин. Як далі буде, вирішуватиме Кременчуцька міськрада.
Про роботу юристів інформацію збирають
Депутатську комісію з перевірки роботи юридичного відділу і його керівника Юрія Браташа, очолив депутат Віктор Бугайчук. Заступником призначено Олександра Березянського, секретарем – Оксану Гуйду.
З юрвідділу комісія запросила низку документів, але як і в ситуації з перевіркою КТРК, допуск депутати отримали лише після втручання секретаря міськради Василя Івка.
– 21 травня збігає термін надання інформації за нашим протокольним дорученням. І довелось скликати засідання комісії в терміновому порядку, бо нам не давали доступ до документації. Після наказу секретаря міськради цей доступ ми отримали, – сказав Олександр Березянський. – Зараз нам надали положення, посадові інструкції, диплом про вищу освіту Юрія Браташа, план роботи, відомості про зарплати і премії, також інформацію про те, скільки коштів юристи витратили на відрядження і витрати на розгляд справ.
Але однозначно сказати, що виявлені порушення, секретар комісії поки не береться.
– Ми зараз б’ємо з легкої артилерії – збираємо поверхову інформацію. Та у нас є цілий список тих рішень (починаючи з 2010 р.), стосовно яких ймовірно було допущено порушення, – сказав О. Березянський.
За його словами, мова йде про так звані відмовні рішення, які кременчужанам доводилося скасовувати через суд, користуючись послугами приватної юридичної фірми. Робота комісії лише почала опрацювання документів, до її складу залучено незалежного експерта, додав Березянський. А про результати перевірки комісіянти готуються доповісти на сесії міськради у червні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто