Про що співають діти?

IMG_0283

Організаторами пісенного конкурсу для школярів, присвяченого цього року 70-й річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, незмінно виступили об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», міське управління освіти та міська рада ветеранів. Уже 9-й рік поспіль конкурс проходить за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. І за цей час фестиваль встиг стати традицією: важливою і патріотичною.
Варто відзначити, що цього року, порівняно з попередніми, конкурсанти співали пісні здебільшого не про війну минулу – 1941-1945 рр., а про те, що болить їм саме сьогодні. Так, зі сцени пролунали нещодавно написані пісні «Повертайся живим», «Прошу в неба» тощо.
Загалом участь у фінальному етапі конкурсу взяли учні 24-х кременчуцьких шкіл.
А переможницею серед юних виконавців віком до 12-ти років журі визнало файну україночку Ярославу Шуліку зі школи № 18, яка заспівала пісню «Це мій рідний край». У віковій групі учасників, старших за 12 років, перемогу здобула зворушлива учениця ЗОШ № 19 Кристина Степанян з піснею «Діти війни».
Володаря призу глядацьких симпатій, відповідно, обирали глядачі: вони кидали папірці з іменами своїх фаворитів до спеціальних скриньок, які потім розглянуло журі. Таким чином, найбільше глядачам став до вподоби артистичний виступ учнів 3-А класу (вони ж – колектив «Сонячні промінчики») зі школи № 1 та їхня пісня «Прадідусь». І, нарешті, Гран-Прі фестивалю виборола учениця ліцею № 4 Анастасія Кузнєцова, яка виконала патріотичну пісню «Україна – це ми».

Олег Фещенко, голова об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство»:
– Неможливо стати гідною людиною без поваги до своєї історії. Тому ми традиційно проводимо серед школярів фестиваль військово-патріотичної пісні. Особливо я хочу подякувати Всеукраїнському благодійному фонду «Джерело Дніпра» та його Почесному Президенту Володимиру Матицину, який щороку підтримує цей фестиваль і допомагає в його проведенні.

IMG_0282IMG_0242IMG_0270IMG_0470

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто