Проблеми будуть вирішуватись!

Изображение 322

Вулиця Радянської армії та її прилеглі провулки, що являють собою приватний сектор, є одними з  найпроблемніших районів Кременчука. Саме тому її мешканці  активно прийшли на зустріч з  депутатом міської ради, лідером фракції «Рідне місто», кандидатом в мери Юрій Гриценком, та кандидатом в депутати по цьому округу Андрієм Огородніковим.

Людей турбувало відсутність освітлення на вулиці Ровенській, безконтрольний рух великовантажного транспорту, крадіжки майна, недобудова біля колишнього супермаркету «Простор», де невідомі особи влаштували наркопритон, на що не реагує міліція, тощо.

Юрій Гриценко, уважно вислухав присутніх, розповів про депутатську роботу на цьому окрузі, про своє бачення вирішення висловлених проблем.

Вже наступного дня   у відповідні інстанції були направлені депутатські запити щодо порушених на зустрічі проблем.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто