Програма встановлення пандусів для інвалідів-візочників

Депутат від “Рідного міста” Володимир Шибашов є розробником міської Програми по облаштуванню пандусами помешкань людей з інвалідністю, які використовують для пересування інвалідні візки.

znak_rm

Програма взяла свій старт на початку вересня. Через Департамент праці, соціального захисту населення та питань АТО (Керівник Володимир Поляков) та Територіальні центри соціального обслуговування населення Автозаводського (Керівник Дзюба Лариса Борисівна) та Крюківського (Керівник Миронова Ольга Костянтинівна) було визначено кількість мешканців, які першочергово потребують встановлення пандусів.

Найбільшу активність в цьому питанні виявили депутати фракції “Рідне місто” Олександ Роженко та Володимир Шибашов, саме вони першими подали замовлення для візковиків зі своїх округів.

unnamed-5

Наприкінці вересня першим шістьом мешканцям нашого рідного міста почали встановлювати пандуси за рахунок міської Програми “Турбота”. Пандуси було встановлено двом мешканцям на других поверхах (проспект Свободи 162 та провулок Героїв Бресту 38), трьом мешканцям на перших поверхах (вулиця Європейська 27, проспект Свободи 15 та вулиця Воїнів Інтернаціоналістів 10) і один зовнішній пандус (вулиця Воїнів Інтернаціоналістів 12)

unnamedunnamed-2unnamed-1

unnamed-4unnamed-3

Наразі є замовники ще на 8 пандусів, які будуть встановлені до кінця поточного року.

В бюджеті на 2017 рік на прохання фракції “Рідне місто” міська влада закладає кошти в Програму “Турбота” на облаштування пандусами помешкань кременчужан, які цього потребують. Сподіваюсь, що депутати від інших політичних сил долучаться до Програми і нададуть інформацію стосовно необхідності встановлення пандусів на їхніх округах.

Дякуємо за активність депутатам від “Рідного міста” Олександру Плескуну і Валентині Головко, а також Депутатам від РПЛ Дмитру Кавуннику і Тетяні Сідерко, саме від них надійшли нові пропозиції на встановлення пандусів для мешканців їхніх округів…

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто