Програму депутатів “Рідного міста” підтримано

На жовтневій сесії Кременчуцької міської ради депутати підтримали Програму встановлення газових лічільників пільговим категоріям громадян за рахунок місцевого бюджету. Розробниками цієї програми виступили Олександр Роженко та Володимир Шибашов від фракції “Рідне місто” та Тетяна Сідерка від фракції Радикальної партії.rogenko

Першими ластівками в цій програмі стали інваліди першої групи, яких в програму включено 883 особи. Цей проект є пілотним, тобто експериментальним і в подальшому до цієї програми планується включення пільговиків інших категорій, яких у місті більше 60 тисяч осіб. Оголошена за програмою вартість встановлення лічильника становить майже 3000 гривень, терміни встановлення лічильників при умові достатнього фінансування передбачаються до 200 лічильників на місяць.

Роботи по облаштуванню газовими лічильниками планується виконувати силами КП “Теплоенерго”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто