Пройшло перше засідання окружної виборчої комісії

8 вересня у приміщенні колишньої школи № 14 пройшло перше засідання Кременчуцької окружної виборчої комісії № 146. Очолив її представник Партії регіонів Руслан Бушман. В окружних виборчих комісіях він працює з 2012 р., у дільничних та районних – з 1999 р. А ось на посаді голови комісії Олександр Бушман вперше. «Я думаю, все вийде, все буде добре», – зазначив О. Бушман. 

Секретарем комісії став представник політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Михайло Майборода, який раніше вже був і секретарем, і головою комісії. Для Михайла Майбороди це – вже четверта виборча кампанія до парламенту. Також у нього є досвід участі у 6-ти виборчих кампаніях під час виборів Президента України. 
Як показало перше засідання, половина з членів комісії них має досвід роботи у складі комісії, адже раніше вже керувала виборчим процесом у Кременчуці. Але на перше засідання з’явилося лише 17 з 18-ти членів комісії. Як повідомив голова комісії Олександр Бушман, один із членів комісії Олександр Завіруха, який представляв Партію регіонів, відмовився бути членом ОВК. Його мають замінити на когось іншого.
Також на першому засіданні секретар комісії Михайло Майборода озвучив термін створення дільничних виборчих комісій (ДВК), а саме – до 10 жовтня. 

Склад членів окружної виборчої комісії № 146:

Александров Володимир (Партія Наталії Королевської “Україна – Вперед!”)
Бичкова Олена (Ліберальна партія України)
Білоконь Галина (Комуністична партія України)
Ворона Альона (Політична партія Українська платформа “СОБОР”)
Грак Сергій (Політична партія “УДАР”)
Дружина Вікторія (Політична партія “Зелені”)
Колода Костянтин (Радикальна партія Олега Ляшка)
Кочерва Людмила (Політична партія ВО”Громада”)
Лобас Ольга (Політична партія ВО”Свобода”)
Мельник Дмитро (Політична партія ВО”Батьківщина”)
Монько Ніна (політична партія “НОВА ПОЛІТИКА”)
Полєвий Євген (політична партія “УДАР”)
Савченко Володимир (Соціалістична партія України)
Ткач Анатолій (політична партія ВО”Свобода”).

Зателефонувати членам комісії можна за номером 2-10-27

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто