Проїзд до Києва підніметься

Через стрімке зростання цін на дизельне паливо проїзд у маршрутках до Києва може піднятися до 150-160 грн. 
Про це повідомив Сергій Яцук – юрист одеської фірми «Посполита Сервіс», яка працевлаштувала 8 водіїв диспетчерської служби «15-58» – тепер вони здійснюють по 6 рейсів на день до Києва на великих автобусах. 

– У нас водії плачуть – 16, 70 коштує солярка, – зазначив Сергій Яцук на прес-конференції 2 вересня. – Вартість палива піднялася майже вдвічі. Для того, щоб «окупитися», в автобусі має їхати хоча б 25 людей. А їде – 10. Я вважаю, що економічно обгрунтованою буде ціна 150-160 грн. 
Пан Яцук нагадав, що фірма «Посполита Сервіс» працює легально, адже отримала дозвіл на перевезення в напрямку «Кременчук – Київ» терміном на 5 років (і здійснюватися вони повинні автобусами пасажиромісткістю не меншою за 22 особи).

Зазначимо, що сьогодні вартість проїзду від Кременчука до Києва маршрутками й автобусами від «Амстора» поки що складає 110-125 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто