Разом – хоч на край світу

1426758152_imgp0099

Познайомилися електрик Дмитро та психолог Юлія 4 роки тому на сайті знайомств. Як зізнається дівчина, тоді вона не надто довіряла подібним сайтам і не плекала якихось особливих сподівань на знайомство з

чоловіком. Але зараз Юлія впевнена, що доля здатна звести людей де завгодно – й Інтернет у даному випадку теж згодиться. Два роки тому закохані одружилися – і з того часу разом вони не лише зустрічають новий день, але й насичують своє життя незабутніми враженнями від подорожей. Ними Дмитро та Юлія захопилися ще до весілля.
– Якось знайомі запросили нас на заручини до іншої області, Миколаївської, – пригадує Юлія. – І в програмі цього весілля були заплановані відвідини Софіївського дендропарку. Нам так сподобалися ті нові емоції, що відтоді у вихідні або на свята ми намагаємося не сидіти вдома, а кудись їздити – саме Україною.
Таким чином Юлія та Дмитро вже побували у Харкові. Полтаві, Києві, Одесі, Білгород-Дністровському, Умані, Диканьці, Кіровограді, Опішні, с. Келеберда та відвідали музей весілля у с. Великі Будища. І зупинятися на цьому наші герої не збираються.
– Найбільше нам запам’яталася подорож до Полтави, оскільки це була перша мандрівка після нашого весілля в якості подружжя, – розповідає Юлія. – Тепер же ми мріємо побачити гостинний Львів та величні Карпати. А ось поїхати кудись за кордон якось і не дуже кортить. Мені чомусь подобається подорожувати саме Україною та відкривати для себе якісь нові її куточки.
Окрім подорожей, Дмитро та Юлія мають ще й інші захоплення. Як зізнається дівчина, в неї дуже багато різних занять: вона в’яже гачком та спицями різні светри й сукні, вишиває бісером та хрестиком. Причому останнє заняття Юлії навіть має певну магію. Дівчина зізнається, що вишивати вона вміла й раніше, але останнім часом почала робити це частіше. Й ось чому.
– Я прочитала таке повір’я, що якщо дівчина, наприклад, вишиє будиночок – то в неї невдовзі з’явиться своя оселя, – розповідає Юлія. – Я вишила будинок – і моє бажання здійснилося! Ще я вишивала собі хрестиком сукню, а чоловікові – сорочку. Взагалі я дуже люблю займатися чимось творчим, намагаюся спробувати себе в різних напрямках. Вечір, проведений без улюбленого заняття, це для мене марно витрачений час, я тоді відчуваю себе не в своїй тарілці.
А в Дмитра індивідуальне хобі – рибалити. Іноді він бере з собою «на кльов» Юлію, а вона, щоб не нудьгувати, запасається спицями, нитками, тканиною і голками. Ось так два окремих хобі Юлії та Дмитра й поєднуються в один спільний відпочинок – як колись поєдналися їхні долі.

Юлія: «Подорожі – це таке задоволення! Ти береш із собою чай, бутерброди, їдеш разом із коханою людиною до якоїсь гарної місцини й відчуваєш неабияку гармонію. А потім привозиш додому фотографії та магнітики з цієї подорожі – і постійно про неї згадуєш!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто