«Рідне місто» для Кременчука

DSCF1811

16 серпня в громадській організації«Рідне місто» відбулися звітні збори. Голова «Рідного міста» Юрій Гриценко розповів про роботу організації за останній рік, окреслив плани на майбутнє та нагородив найактивніших членів почесними грамотами та подарунками.

Цьогоріч громадській організації «Рідне місто» виповнилося вже 9 років. Завдяки плідній й активній роботі на користь міста та городян організація вже давно зажила доброї слави в Кременчуці. Сьогодні «Рідне місто» співпрацює з понад 20 громадськими організаціями міста, міською та районними радами ветеранів війни, Збройних сил, праці, правоохоронних органів; ініціює спільні проекти з молодіжною організацією «Нова хвиля», бере активну участь в організації і проведенні загальноміських пам’ятних та урочистих заходів. А головне – лише за останній рік активісти «Рідного міста» провели цілу низку власних патріотичних, екологічних, культурних та інших суспільно значимих акцій.

Зокрема сьогодні «Рідне місто» активно співпрацює та надає підтримку кременчуцькому батальйону Нацгвардії, військовим 107-го реактивного артилерійського полку, які беруть участь в АТО. Також цьогоріч організація продовжила реалізацію своїх проектів зі збереження парків «Придніпровський», Воїнів-Інтернаціоналістів, прибережної території біля Спасо-Преображенської церкви у квт. 278, озеленення мікрорайонів, створення «Швидкої зеленої допомоги» в Кременчуці. В центрі уваги активістів так само була підтримка молодіжного та дитячого спорту, організація тематичних конкурсів та турнірів для молоді. Окрім вже таких відомих проектів «Рідного міста», як «Ми – клас!», «Я – громадянин України!», «Школа молодого політика», «Чистий двір», цього року організація вперше провела «Кременчуцький вернісаж» у сквері «Жовтневий», низку сімейних арт-акцій в парку на Молодіжному та Придніпровському парку. Впродовж останнього року представники ГО «Рідне місто» регулярно проводили зустрічі з мешканцями щодо виявлення нагальних проблем у мікрорайонах. У цих зустрічах взяли участь понад 400 городян.

Усім волонтерам «Рідного міста», присутнім на звітних зборах, а це були кращі з кращих, найактивніші, голова громадської організації, депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко подякував за активну громадську позицію, небайдужість до суспільних проблем, життя міста. Під оплески він вручив активістам дипломи, грамоти та фірмові подарунки «Рідного міста».

– Я сподіваюсь, що наша спільна робота зацікавить в майбутньому ще більше кременчужан та всіх, кому небайдуже життя рідного міста. Те, що ви, волонтери, робите для дітей, шкіл, вузів, військових, соціально незахищених верств населення, має незрівняну цінність. Небайдужість людей – це головна цінність суспільства, саме вона обумовлює рух вперед, позитивні зміни, розвиток як для окремої особистості, так для міста і держави в цілому. Я упевнений, що разом ми – сила, і майбутнє міста залежить від її згуртованої, цілеспрямованої громади, – наголосив Юрій Гриценко.

Лідер громадської організації також окреслив плани робіт на 2015-й рік. Серед найближчих – проведення до Дня вчителя першого у Кременчуці народного рейтингу «Моя чудова няня», а також вже традиційних змагань з міні-футболу серед шкільних команд, шахового турніру «Кубок міста-2014», міського чемпіонату з орієнтування на місцевості «Невідома територія» тощо.

– В нашому місті дуже мало молодих активних лідерів, які могли б генерувати ідеї, втілювати свої творчі проекти для Кременчука, представляти інтереси громади в органах влади міста та інших інстанціях та громадських об’єднаннях. Ми хочемо долучити до співпраці лідерів громадської думки, депутатів Верховної Ради, фахівців з різних міст України, які могли б надихнути молодих людей на нові суспільні ініціативи, – окреслив перспективи Юрій Гриценко.

Наразі ж «Рідне місто» активно працює над  розробкою Міської програми розвитку велосипедної інфраструктури Кременчука, а також створення Асоціації митців Кременчука задля реалізації творчого потенціалу городян, незалежно від їх віку та роду занять.

Всіх небайдужих городян ГО «Рідне місто» запрошує до співпраці. Звертайтесь за адресою: вул. 60 років Жовтня, 78-А, тел.: 79-22-62, або пишіть: rtown@rtown.pl.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто