«Рідне місто» привітало ветеранів

Изображение 202

Для депутатів Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» незмінною залишається традиція з нагоди Дня визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників вітати ветеранів Великої Вітчизняної війни, підтримувати їх не лише щирими словами вдячності, а й подарунками до свята.  

Так, цього року за ініціативи депутатів від «Рідного міста» Василя Волошина (виборчий округ № 20) та Ігоря Березенського (виборчий округ № 19) святкові вечори для визволителів, кременчужан, які пройшли крізь найкривавішу війну в історії людства, відбулися у школах № 8 та № 17.

Для сивочолих гостей у цих закладах підготували чудові концерти з патріотичними віршами та піснями, народними танцями. А депутати вітали ветеранів від імені всіх своїх колег із фракції «Рідне місто» в міській раді.

– Бажаємо вам насамперед міцного здоров’я, щастя, добробуту і миру в наш непростий час. Дай вам Бог усіх благ, більше уваги ваших близьких. А ми, зі своєї сторони, намагатимемось докладати до цього більше зусиль, забарвлювати ваше життя і приділяти вам більше уваги, – наголосив Василь Волошин на урочистостях у школі № 8.

А голова фракції «Рідне місто» Юрій Гриценко (виборчий округ № 14) з ветеранами, учасниками бойових дій та учасниками війни, зустрівся за святковим столом у приміщенні ради громадськості свого мікрорайону.

– Перше, що нас робить державою, містом, колективом – це традиції. Традиції, які повинні підтримуватись і шануватись. Нам треба збиратися разом, незважаючи ні на що. Я щиро вітаю вас з Днем міста, дякую вам за вашу мужність, наполегливість, за те, що ми, дійсно, разом з вами будуємо місто і робимо його кращим. Бажаю вам здоров’я і сил для того, щоб ми з вами так збиралися ще не один рік.

Изображение 127

Лідія Трегуб, голова ради ветеранів мікрорайону № 16:

– Це наша спільна справа і нам разом у спільному контакті – тільки так ми можемо перемогти і зробити мирним наше небо. Ігоря Антоновича Березенського знають всі ветерани, ми разом вирішуємо нагальні питання. І саме за його підтримки відбувся сьогодні цей святковий концерт.

Изображение 148Изображение 139Изображение 121Изображение 137Изображение 141Изображение 140Изображение 158Изображение 160Изображение 171Изображение 180Изображение 195

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто