«Рідне місто» привітало ветеранів

Изображение 202

Для депутатів Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» незмінною залишається традиція з нагоди Дня визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників вітати ветеранів Великої Вітчизняної війни, підтримувати їх не лише щирими словами вдячності, а й подарунками до свята.  

Так, цього року за ініціативи депутатів від «Рідного міста» Василя Волошина (виборчий округ № 20) та Ігоря Березенського (виборчий округ № 19) святкові вечори для визволителів, кременчужан, які пройшли крізь найкривавішу війну в історії людства, відбулися у школах № 8 та № 17.

Для сивочолих гостей у цих закладах підготували чудові концерти з патріотичними віршами та піснями, народними танцями. А депутати вітали ветеранів від імені всіх своїх колег із фракції «Рідне місто» в міській раді.

– Бажаємо вам насамперед міцного здоров’я, щастя, добробуту і миру в наш непростий час. Дай вам Бог усіх благ, більше уваги ваших близьких. А ми, зі своєї сторони, намагатимемось докладати до цього більше зусиль, забарвлювати ваше життя і приділяти вам більше уваги, – наголосив Василь Волошин на урочистостях у школі № 8.

А голова фракції «Рідне місто» Юрій Гриценко (виборчий округ № 14) з ветеранами, учасниками бойових дій та учасниками війни, зустрівся за святковим столом у приміщенні ради громадськості свого мікрорайону.

– Перше, що нас робить державою, містом, колективом – це традиції. Традиції, які повинні підтримуватись і шануватись. Нам треба збиратися разом, незважаючи ні на що. Я щиро вітаю вас з Днем міста, дякую вам за вашу мужність, наполегливість, за те, що ми, дійсно, разом з вами будуємо місто і робимо його кращим. Бажаю вам здоров’я і сил для того, щоб ми з вами так збиралися ще не один рік.

Изображение 127

Лідія Трегуб, голова ради ветеранів мікрорайону № 16:

– Це наша спільна справа і нам разом у спільному контакті – тільки так ми можемо перемогти і зробити мирним наше небо. Ігоря Антоновича Березенського знають всі ветерани, ми разом вирішуємо нагальні питання. І саме за його підтримки відбувся сьогодні цей святковий концерт.

Изображение 148Изображение 139Изображение 121Изображение 137Изображение 141Изображение 140Изображение 158Изображение 160Изображение 171Изображение 180Изображение 195

 

Залишити відповідь