«Рідне місто» привітало ветеранів та провело суботник

29 квітня до Дня Перемоги Рада ветеранів мікрорайону №16 разом із депутатом міської ради Ігорем Березенським (фракція партії «Рідне місто») провели вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни у бібліотеці Кременчуцького ліцею нафтохімічної промисловості. Депутат привітав ветеранів та висловив їм слова щирої подяки та пошани за їх ратний подвиг. Трьом ветеранам війни під час вшанування були вручені подарунки до свята, а тим ветеранам виборчого округу №19, які за станом здоров’я не змогли прийти на свято, подарки були привезені до квартир.
Цього ж дня Ігор Березенський спільно з Радою ветеранів мікрорайону №16 організували суботник по прибиранню території між будинком №7 по вул. Червоних слідопитів та котельною. Близько 15-ти ветеранів праці, дітей війни та активістів ГО «Рідне місто» протягом трьох годин прибирали захаращену територію біля дитячого майданчику, та назбирали величезну купу сміття, яку після обіду вивіз самоскид.
«Ігор Антонович та партія «Рідне місто» завжди допомагає ветеранам нашого мікрорайону. Цього разу окрім поздоровлень учасників бойових дій члени Ради ветеранів мікрорайону №16, за ініціативою Ігоря Березенського, вирішили зустріти День Перемоги суботником по благоустрою території в районі дитячого майданчику. І ми показали, що у ветеранів ще є «порох у порохівницях», – пояснила голова Ради ветеранів мікрорайону Лідія Тригуб після суботнику.

Залишити відповідь