«Рідне місто» стажуватиме волонтерів із соціальної роботи

Изображение 016

Громадська організація «Рідне місто» та Центр кар’єри та виробничої практики  Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету ім. А. Нобеля підписали угоду про співпрацю, в рамках якої студенти напряму «Соціальна робота» проходитимуть стажування з соціальної роботи у лавах «Рідного міста». 

17 вересня голова ГО «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко вперше зустрівся зі студентами факультету соціальної педагогіки КІДУ ім. А. Нобеля, які виявили бажання спробувати себе у ролі волонтера – соцпрацівника. На зустрічі обговорювали можливості та перспективи спільної роботи.

– Професія соціального робітника потребує старанності та терпіння. Соціальному працівникові необхідно володіти чуйністю, здатністю до співпереживання, комунікабельністю, чесністю й організованістю, почуттям такту і стриманістю. Соціальний робітник – це найважніша комунікативна одиниця в суспільстві, – наголосив Юрій Гриценко.

Він також підкреслив, що для молодого покоління участь в соціальних заходах і всіляких акціях – це перший і найцінніший досвід. І студенти вже зробили крок у цьому напрямку, зголосившись на пропозицію залучитися до привітань ветеранам, які щороку напередодні Дня визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників організовує ГО «Рідне місто».

Також домовилися і про те, що студенти матимуть можливість відвідувати лекції Юрія  Гриценка на тему ролі й місця неурядових організацій у залученні громадськості до вирішення актуальних проблем міст та районів.

Практика – найцінніший досвід

Наталя Шацкіх, керівник Центру кар’єри та виробничої практики:

– З точки зору побудови кар’єри практика у громадській організації – це унікальна можливість для наших вихованців. Ми вдячні «Рідному місту» за допомогу молоді в становленні себе в майбутній  професії і  дуже раді співпраці.

Изображение 023Изображение 003

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто